Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Ti szeretitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti szeretitek, ha orálisan kényeztetnek titeket? Többi lent!

Figyelt kérdés

Így szeretnék páromnak örömet, orgazmust okozni, de ő hamar túl akar lenni rajta, mert azt mondja, hogy ő nem tud így elélvezni. Mondtam neki, hogy ha nem jól csinálnám, akkor mondja el, hogy neki hogy jó, de meg sem akarja próbálni. Mi lehet a gond?

(lelki, egészségügyi téren minden ok nála)



2017. máj. 30. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Én igen,tulajdonképpen jobban élvezem,mint magát az aktust.
2017. máj. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem akarja,akkor ne erőltesd.

A nők 70%-ának meg szex közben nincs orgazmusa,szóval a barátnőd még így is a szerencsésebbek táborát bővíti.

Én pl.csak nyalástól tudok elélvezni.

2017. máj. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem
2017. máj. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy nyalással ne élvezne el a nő. Valami nagyon buta dolog lesz a háttérben, ami őt zavarja, és sokkal nagyobb jelentőséget tulajdonít neki, mint amit megérdemel.

Kilógó kisajkak (meg kell győzni róla, hogy sokkal erotizálóbb, mint a babapunci), túl bő folyás (mondani kell, hogy nem kellemetlen, nincs se szaga, se íze, ami taszítana, viszont bíztató, hogy tudod, hogy élvezi), a végbélnyílás közelsége (meg kell nyugtatni, hogy oda se nézel, vagy épp azzal, hogy téged izgat), most ezek jutnak eszembe, mint tipikus fóbiák. És persze csináld jól!! Lassan, húzva az időt, minél finomabb mozdulatokkal, a csiklót csak a legvégén közelítve.

2017. máj. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem. De nem ragaszkodnék hozzá ha lenne az aktus során orgazmusom akkor minek? Gondolom a párodnak is van, akkor ne erőltesd. Vagy előjátékként mondjuk lehet belemenne, nem orgazmusig csak úgy vágykeltőnek.
2017. máj. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom,gyanús hogy a fóbiák lesznek a ludasok amit előttem írtak...egyébként,férfiként,én is jobban szeretek nyalni mint magát az aktust,csak nyalást is szívesen teszem.
2017. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 RoseTyler ***** válasza:
Nekem nem a kedvencem. Inkább amolyan szükségmegoldás. Ettől még el tudok élvezni tőle, de önmagában a csiklóizgatás nem ad elég intenzív élményt.
2017. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer tudtam így elmenni, sajnos nekem sem mindig sikerül. Nem lehet, hogy nem izgatod fel eléggé? Én ilyenkor csak úgy tudok elmenni, ha a barátom a kezével izgatja a csiklómat.
2017. máj. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én sose szerettem,de ha nagyon akar nyalni akkor engedem neki
2017. máj. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen szeretem az en pasimnak olyan hosszu a nyelve :D
2017. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!