Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti hogyan szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogyan szeretitek az orális kényeztetést adni/kapni?

Figyelt kérdés
Írjátok hány évesek vagytok.

2017. okt. 22. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Én adni jobban szeretem. Én nagyon szeretem :-) 28 N
2017. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Imádom adni! És hát kapni is. :) 28
2017. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Mindkettő 23 N
2017. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Szeretem ha én adhatom először és utána az a jutalmam, hogy én is kapok amit szintén imádok. 18L
2017. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

nem vagyok csaj, de...


Adni:

Minden mennyiségben!!! Nem ritka, hogy aktus alatt a lány egyszer nyelvre/ujjra, másodjára farokka/ujjra (egyénfüggő, hogy enyém vagy övé) megy el.

Szeretem, eddig nem volt panasz.


Kapni:

Még nem volt olyan, aki kellemetlenül csinálta volna, csak tapasztalatlanul, de pár szóbeli instrukció megoldotta a dolgot.

2017. nov. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettot imadom 23/l
2020. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem mind a kettőt. 20/L
2020. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én adni szeretem, de kapni sem rossz
2020. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de énis szeretem adni. Sokáig elhúzom, és élvezem, amíg a párocskám gyönyörben fetreng. :D Apropó valaki innen Tolna megyéből?
2020. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, ha nem baj :)

Adni és kapni is imádom!.

Adni: Finoman simogatom a lány combját és a punciját, amikor már izgalomba jött, elkezdem nyalni a puncija környékén, a puncit továbbra is csak simogatom úgy, hogy épp csak megérintem. Amikor jobban felizgult, akkor épp csak bele-bele nyalok a punciba, de egyre gyakrabban csinálom. Elkezdem gyengéden nyalni, utána egyre intenzívebben, közben elkezdem a 1 aztán 2, utána több ujjal is ujjazni. Ha előtte megbeszéltük, akkor a popsiját is elkezdem ujjazni, közben egyre intenzívebben nyalom a puncit. Ettől gyorsan el szoktak élvezni a leányzók.


Kapni: Kapni bő nyállal szeretem. Szeretem, ha a kezével is veri egy kicsit a farkam. Azt nagyon szeretem, ha a lány előtte valami forró italt ivott, ezért a szája belül nagyon meleg, de már nem égetően meleg és ezzel a nagyon meleg szájával bő nyállal bekapja a farkam. Szeretem még úgy is, hogy rajtam van egy alsógatya, a lány sok síkosítót ken rá és gatyán keresztül simogatja a farkam, majd az alsógatyámat kiszakítja és úgy folytatja tovább a kényeztetést és az orális kényeztetést.

25F

2020. júl. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!