Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki hasonlo helyzetben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonlo helyzetben? (Hosszan lenn)

Figyelt kérdés
Tehat. A bnommel 2 eve vagyunk egyutt. Teljesen jo a kapcsolat,husegesek vagyunk egymashoz,rengeteg idot toltunk egyutt,a legtobb esetben egyetertunk mindenben (ha nem akkor sem vitazunk ossze). Igazabol nem is tudnek komolyabb vitat emliteni,egyszer sem fordult elo h napokig ne beszelnenk valami miatt vagy hasonlok. Szulokkel is mindketten maximalisan kijovunk tehat igazabol "tokeletes " a kapcsolat. Ezt csak azert irtam le,mert nem szeretnek "dobd ki" jellegu valaszokat kapni. A problema ott kezdodik,hogy nem azonos a szexualis etvagyunk. Nekem idealis lenne a napi(akar napi tobb alkalom is) mig neki a havi nehany alkalom is megtenne . En nem eroltetem ra,es probalom szamara minel elvezhetobbe tenni a dolgot. Megsem latok valtozast,igazabol nem is lazul el kozben,nem osszpontosit az egyuttlet alatt,hanem random temakat felhoz peldaul kozben. Illetve eleg passziv is.ami szamomra eleg szokatlan mert sosem volt meg ilyen partnerem. Van ra barmi fele mod hogy fokozodjanak az igenyei? Volt mar barki hasonlo helyzetben?21f 19 n (neki en vagyok az elso)

2017. okt. 24. 23:57
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Utso: irtam privit.
2017. okt. 25. 17:59
 22/23 anonim ***** válasza:
Én akkor voltam ilyen mint a lány, amikor lagymatag volt a szex, amikor uncsi volt, szóval nem raktak meg jól. Egy idő után már nem is vártam a szexet....
2017. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Ertem

Nem gondolom azt h ez lenne a problema

Eleve passziv az agyban es ez lelombozo szerintem barki szamara. Ugy gondolom a jo szex 2 emberbol all es nem egy emberbol aki tesz erte a masik pedig csak jelen van

2017. okt. 25. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!