Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki hasonlo helyzetben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonlo helyzetben? (Hosszan lenn)

Figyelt kérdés
Tehat. A bnommel 2 eve vagyunk egyutt. Teljesen jo a kapcsolat,husegesek vagyunk egymashoz,rengeteg idot toltunk egyutt,a legtobb esetben egyetertunk mindenben (ha nem akkor sem vitazunk ossze). Igazabol nem is tudnek komolyabb vitat emliteni,egyszer sem fordult elo h napokig ne beszelnenk valami miatt vagy hasonlok. Szulokkel is mindketten maximalisan kijovunk tehat igazabol "tokeletes " a kapcsolat. Ezt csak azert irtam le,mert nem szeretnek "dobd ki" jellegu valaszokat kapni. A problema ott kezdodik,hogy nem azonos a szexualis etvagyunk. Nekem idealis lenne a napi(akar napi tobb alkalom is) mig neki a havi nehany alkalom is megtenne . En nem eroltetem ra,es probalom szamara minel elvezhetobbe tenni a dolgot. Megsem latok valtozast,igazabol nem is lazul el kozben,nem osszpontosit az egyuttlet alatt,hanem random temakat felhoz peldaul kozben. Illetve eleg passziv is.ami szamomra eleg szokatlan mert sosem volt meg ilyen partnerem. Van ra barmi fele mod hogy fokozodjanak az igenyei? Volt mar barki hasonlo helyzetben?21f 19 n (neki en vagyok az elso)

2017. okt. 24. 23:57
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
+ beszeltunk mar nehanyszor errol. Nem igazan jutottunk egyrol a kettore. (Megmielott valaki megkerdezne :) )
2017. okt. 24. 23:59
 2/23 anonim ***** válasza:

Hát a 2 éve így megy,elég érdekes,2 év alatt azért el kellet volna lazulnia,szégyenlős tipus? Lelkizős,önbizalomhiányos?

Van itt sok kérdés,de az a rossz hírem,ha ezek fent állnak,ezen te nem tudsz változtatni sajnos,csak ő. :(

Lehet még nem elég érett,te vagy neki az első,sok minden lehet ebben. Még fiatalok vagytok,nem mondom,hogy dobd ki,de ilyen fiatalon,tapasztalatom szerint nem lesz hosszú,ami nem is baj,főleg ha mindenkinek más az igénye,de ezt te/ti tudjátok,figyelj szex nélkül is van barátság,még ha mindketten mást szerettek,de szerintem éljetek még,fiatalok vagytok. Komolyan azt látom,mai fiatalok térnek vissza a 60-70-es évek szokásaikhoz,de miért???

Fiatalon nő,gyerek,aztán egynő mellett leélni az életet. Ahogy a szülök is csinálták,és mindenki happy,de jó,de közben nem éltek!!! Érted,egyszer élünk!! Élni kell!

2017. okt. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem vagy negcsal, vagy nem elégíted ki... Esetleg aszexuális.
2017. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Eltem eleget. Nem szeretnem reszletezni. De ertem mirol beszelsz :D 3as : kizartnak tartom h megcsaljon. Nagyon szerelmes (nem nagykepusegbol) es annyi idot toltunk egyutt h keptelenseg lenne ha megcsalna :D nem igazan jarkalunk kulon sehova (barati tarsasaggal jarunk bulizni ) . A kielegitos reszt nem tudom. Kicsit nehez dolog ha a masik kozben fejben masutt jar (illetve nem engedi el magat.) De hogy mentsem magam (:D) eleg sok partnerem volt mar,egyikkel sem volt ilyen jellegu problemam (megint csak nem arcoskodasbol,nem kepzelem magam egy szexgepnek :D csak hogy ertsd a helyzetet.)
2017. okt. 25. 00:29
 5/23 A kérdező kommentje:
Kettes:picit talan szegyenlos. De mi szegyelnivaloja lenne elottem ? Erted.. :D
2017. okt. 25. 00:31
 6/23 anonim ***** válasza:
50%
Na ez a nagy duma nem kellett volna,már bocsi,de ugyanolyan tapasztalatlan vagy mint ő, semmi érzelem,megértés,elfogadás nincs benned,fogalmad sincs mi kell egy nőnek,csak azért mert megdugtál x csajt,attól nem vagy Jani,nehogy eltévedj már! És te akarsz komoly barátnőt,hát el is hiszem szegény csajt,nem kívánja,tudod,nem is inkább vele a gond,hanem veled szerintem. Csak te erre nem is gondolsz. Szóval kicsit neked is kéne magadba szállni,de úgyse fogsz tudom. Semmi baj a barátnőddel,csak te nem látsz. További sok boldogságot.
2017. okt. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány! Nézz utána,azért szégyenlős,népbetegség ma! Ez a marha a nagy helyzet. De ahogy írtam,ezen te nem tudsz változtatni,hiába mondod neki,hogy elöttem nem kell. Sajnos ez van.
2017. okt. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

6: koszonom a valaszt.


7:neked is koszi,valszeg igazad van.

2017. okt. 25. 00:46
 9/23 anonim ***** válasza:
Amíg valaki nem szereti saját magát,addig,hogy szeretne mást.
2017. okt. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
azért elég gyanús ez a helyzet, szerintem simán lehet szó itt aszexualitásról.
2017. okt. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!