Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki hasonlo helyzetben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonlo helyzetben? (Hosszan lenn)

Figyelt kérdés
Tehat. A bnommel 2 eve vagyunk egyutt. Teljesen jo a kapcsolat,husegesek vagyunk egymashoz,rengeteg idot toltunk egyutt,a legtobb esetben egyetertunk mindenben (ha nem akkor sem vitazunk ossze). Igazabol nem is tudnek komolyabb vitat emliteni,egyszer sem fordult elo h napokig ne beszelnenk valami miatt vagy hasonlok. Szulokkel is mindketten maximalisan kijovunk tehat igazabol "tokeletes " a kapcsolat. Ezt csak azert irtam le,mert nem szeretnek "dobd ki" jellegu valaszokat kapni. A problema ott kezdodik,hogy nem azonos a szexualis etvagyunk. Nekem idealis lenne a napi(akar napi tobb alkalom is) mig neki a havi nehany alkalom is megtenne . En nem eroltetem ra,es probalom szamara minel elvezhetobbe tenni a dolgot. Megsem latok valtozast,igazabol nem is lazul el kozben,nem osszpontosit az egyuttlet alatt,hanem random temakat felhoz peldaul kozben. Illetve eleg passziv is.ami szamomra eleg szokatlan mert sosem volt meg ilyen partnerem. Van ra barmi fele mod hogy fokozodjanak az igenyei? Volt mar barki hasonlo helyzetben?21f 19 n (neki en vagyok az elso)

2017. okt. 24. 23:57
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Gondlkodtam mar ezen. Nem is igazan nyitott a dolgokra,pedig semmit sem eroltetunk,igazabol nem tudok rajonni a dolog okara. Igazabol a szexrol valo gondolkodasa,vagy a velemenye is eleg negativ,nehez is errol beszelgetni vele mert nem tul kommunikativ ha errol van szo. (1-2x probaltam temaba hozni,es inkabb elvicceli a dolgot,vagy temat valt)
2017. okt. 25. 01:30
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
10es vagyok megint. Pedig csak a beszélgetés lesz itt a megoldás! Mondjuk 2 év alatt már megnyílhatott volna neked, lehet, hogy nem aszexuális, hanem valami szexuális trauma érte. Talán erre még rákérdezhetnél, bár hiábavaló, ha nincs meg a bizalom.
2017. okt. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Milyen jellegu bizalomra gondolsz? Ha gondolod dobj privit
2017. okt. 25. 01:38
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Kettö dolog lehetséges:

1. Aszex

2. Nem elégited ki

Csak a kettessel tudsz mit kezdeni. Nyald jó sokáig, sok nö csak csiklo által tud elélvezni. De finoman, lágyan, a csiklora összpontosits, ne a hüvelybementre. Legyél türelmes, lehet, h fél óra is kell neki. elötte sokáig cirogasd, csokolgasd mindenhol, ne csak a punciját, és ha sikerül az orgazmusa, onnantol nyert ügyed van.

Saját tapasztalat.

35/n

2017. okt. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet,hogy volt valami szexel kapcsolatos traumája? Mondjuk kiskorában. Ha eleve negatív véleménye van akkor nekem ez jutna eszembe. Vagy ez,vagy pedig,hogy a szüzességét nem épp a legoptimálisabb módon veszítette el és ez kihatott az egész dologra. A harmadik amit eltudok képzelni az az,hogy önbizalomhiányos.

Szerintem érdemes lenne erről bővebben beszélgetnetek,de egyébként nincs olyan megoldás,ami mindkét félnek megfelelne.


Ha erőlteted neki nem lesz jó,ha nem,akkor meg neked. A szexuális igényen szinte semmi nem változhat... sajnálom.

2017. okt. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval értek egyet. Egy kitétellel.

Ha az általa írt helyzetek valamelyike áll fenn, akkor tényleg nem nagyon tudsz segíteni. Max egy szakemberhez tudod elrángatni. Viszont ha elrángatod, az is elsülhet rosszul.


Viszont, ha csak annyi a probléma, hogy nem tanulta meg élvezni a szexet ezért neki inkább macera, nem kívánja, akkor pedig neked kellene megtanulni kielégíteni őt

2017. okt. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

A nem is akar róla beszélni az elég gyanús. Lehet tényleg valami trauma vagy rossz élmény. Szűz volt még? Bár ha igen, attól még molesztálhatták.

Vagy nem túl vallásos pl? Vagy lehet a családjában tabu a szex. Igaz két év akkor is két év...


De még az is lehet hogy zavarja a múltad, elvégre 19 évesen "rengeteg tapasztalattal" vágtál ebbe bele, ő meg kezdőként, lehet benne van a félelem hogy kevés lesz neked, vagy hogy úgysem bírsz mellette megmaradni. S emiatt nem tud feloldódni.

Elég hosszan izgatod szex előtt? Valahogy mindenkire lehet hatni, csak valakire macerásabb. Én hallottam olyat ahol az volt az előjáték hogy a csaj sz##ja le a pasit. Persze hogy a lány egy idő után abszolút nem nedvesedett...

2017. okt. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ha hosszú távon nem egyezik az étvágy szintje, az komoly baj. Azon is gondolkozz el, hogy őszintén kommunikáltok-e, megadod neki, amit élvez, tudod-e, mi a jó neki? De lehet, hogy nem fejlődőképes, kicsit prűd aszexuális beállítottságú. Az gáz...
2017. okt. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek. Ment a zold
2017. okt. 25. 11:56
 20/23 anonim ***** válasza:

Helló

Először a címre reagálnék: Minden hagyományos férfi -női párkapcsolatban eljön ez a pont. A férfiaknak lényegesen nagyobb az étvágyuk (a nimfomán csajokat most hagyjuk,nekik ugyanolyan a szexuális éhségük mint egy egészséges fickónak)

Azt kell megérteni, hogy a férfi szex egy kényszeres cselekvés, rendszeresen szükség van rá termelődik az örökítő anyag aminek így vagy úgy ki kell jönni. A nőknél más a helyzet, nagyon más... A nőknek a fejében ébred a nemi vágy nem övön alul. 15 Éve élek házasságban egy olyan nővel akit fönt leírtál, én pedig szexuálisan túlfűtött vagyok. Sokszor nehéz volt, de a szerelem elmúlásával is találtunk olyan értékeket ami összeköt. A szex, illetve annak hiánya volt az egyetlen feloldhatatlan konfliktus köztünk. A rossz hírem, hogy 12. év után értette meg, hogy a szex nem bűnös és alantas dolog... Szexshopban dolgozom naponta beszélgetek emberekkel erről, jelentem tömeges jelenség, hogy tartós párkapcsolatban nem érti a fickó mi lett azzal a csajjal akivel összejött, miért ritka a szex és akkor is miért a megúszásra játszik a nő, hogy csak túl legyen az egészen... Nálunk kellett két nagyon közeli párkapcsolat széthullása, hogy az asszony lássa milyen gyerekeit egyedül nevelő nőként társkeresőzni... Mi rendbe jöttünk de a 40-et el kellett érnie az asszonynak, hogy a saját szexualitását meg merje élni. Durván sokat tudnék mesélni a témakörben, rendkívül nagy mennyiségű emberanyag tapasztalatait felhasználva de okosat nem fogok tudni mondani. Lehet a párodnál ezer féle lelki gát ( egy beteg rokon, valami a saját testén amit nem fogad el, lehet hogy egyedül magát simogatva "orgazmusokat lop" téged kihagyva, egy gyerekkori trauma...stb. Szinte bármi be lehet akadva a fejébe, úgy hogy nem is tud róla ő maga sem. Egy dolog ami azonnal feltűnt: nem 21évesen kellett volna ezzel találkoznod, később több évnyi együttélés után, vagy a gyermekvállalást követően szokott ez elő jönni. :( Üdv. 43F

2017. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!