Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Volt már valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Az van, hogy ki vagyok éhezve. De nagyon durván!

Alkalmi kapcsolatra nem vágyom, és még szűz vagyok. Ha nem lennék, talán belemennék egy egyéjszakás kalandba. De így nem! És semmi fiú a láthatáron, akárkivel meg nem akarok összefeküdni. A szex utáni vágyakozás viszont szörnyű. Korábban már volt részem orális szexben (oda-vissza) és ujjazásban (meg verésben), de ezeket is csak a volt barátommal tettem, nem idegenekkel.

Hogyan szüntessem meg a szex utáni vágyat?

Gúnyolódásra és "ez kamu kérdés" jellegű válaszokra nincs szükségem!

18/L



2017. júl. 20. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
oldd már meg magadnak.. megoldást is ilyen hamar lehet ám találni mint kifogásokat :D
2017. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
egy jó masztival :P
2017. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1, ez nem kifogás, hanem tények.

#2, rendszeresen maszturbálok. Semmit nem ér már. 1-2 óra, és újra ugyanúgy ki vagyok éhezve.

2017. júl. 20. 18:53
 4/14 anonim ***** válasza:
dobd fel új dolgokkal :)
2017. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én sportoltam sokat hidd el a kiéletlenség nagy motiváció tud lenni
2017. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem làny vagyok lehet neked nem működik
2017. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ebben a korban mar erett egy no a szexre,legalabbis testileg. Ismerkedj fiukkal aztan hatha kialakul egy tartosabb kapcsolat. Addig meg marad a maszturbacio.
2017. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tudod megszüntetni csak kiélni, ha nem kell alkalmi akkor vársz kapcsolatra.
2017. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bässzál!
2017. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem kb mindenki volt már ilyen helyzetben. A leginkább "kézenfekvő" megoldás a maszti. Aztán előbb-utóbb csak találsz egy kapcsolatot...

Addig is csökkenti a vágyat a sport, fizikai terhelés, valami elfoglaltság, ami eltereli a gondolataidat a szexről.

2017. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!