Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vegetáriánus/Vegán lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegetáriánus/Vegán lányok lenyelhetik a spermát?

Figyelt kérdés
2017. okt. 11. 15:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy egyetlen állat is sérülne hogyha lenyelném valaki spermáját (Vegan vagyok)
2017. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%
A kutyáét és lóét nem hiszem.
2017. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Jól írta valaki, a vegánság az élelmiszerre vonatkozik, minden más az kívül esik ezen. A sperma nem táplálék jó esetben.


Viszont kapaszkodjatok meg, volt egy vegán barátnőm egy rövid ideig, haki nem csak vegán volt hanem vagy 20 féle életfilozófiát követett.

Az egyik ilyen felfogása volt h a spermát nem nyeli le, viszont nem szabad elpazarolni csak úgy, mert mindenféle energiák ide-oda, úgyhogy nekem kellett lenyelni, hogy újrahasznosítódjon a cucc. Ezt mondjuk én egyszer megtettem a kedvéért, aztán csá..

2017. okt. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"jó, de a sperma állati eredetű"


Édes, jóságos mennybéli Úr Isten, tekints le...


Amennyiben nem egy lovat szopsz le, úgy nem, nem állati eredetű.

Igen, biológiailag az ember állat, de szexuális értelemben a fajtársad, és az egyetlen elfogadható szexpartner (faji értelemben)


Amúgy drága, tudod mi a vegánok indítéka? Az állatok szenvednek azért, hogy neked hús/tojás legyen az asztalodon, és bőrcipő a lábadon.


Áruld el, hol van állatkínzás a szexben? (ha nálatok van, az már nagyon régen rossz)


Szóval igen, lenyelhetik.

2017. okt. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
9%

_off_


mondjuk halkan megjegyzem, hogy aki látott már a valóságban is tehenet, az tudja hogy a tehén sokkal de sokkal jobban szenved attól, hogy ha nem fejik meg. ilyenformán, a tejet kizárni az étkezésből, hülyeség.


_off_


_on_

egyébként a férfiállat is tud szenvedni rendesen, ha egy hosszas izgatás után nem fejik meg...

2017. okt. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem a fejés maga szokott probléma lenni, hanem ahogy azokat a teheneket tartják.


Én nem vagyok se vegán, se vegetáriánus, de igyekszem csak háztáji termékeket vásárolni.

2017. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nyelik. Én vega férfi vagyok.
2017. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
22%

A boci növényevő, te mindenevő vagy.

A vega ihat tehet, de húsevő tejét nem.

2017. okt. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!