Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek közt több a vegetári...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek közt több a vegetáriánus vagy vegán mint a heterok között?

Figyelt kérdés

2016. szept. 28. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem

19/F meleg

2016. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Miért lenne?


Az csak egy tévhit, hogy a meleg empatikusabbak vagy érzékenyebbek mint a heterok.


Én meleg vagyok, de teljes mértékben húspárti vagyok és el sem tudnám képzelni a húst nélkülöző étkezést.

2016. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Én is "húsevő" vagyok. Igaz, csak a szárnyasokat (és halat) bírom megenni. Sertés még határeset, ha jól van megsütve, de onnantól kezdve már se vadat, se házit nem eszek meg (nyúl, marha, bárány, szarvas, stb.). De csak azért, mert nem szeretem az ízüket.
2016. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem gondolnám. Meleg vagyok és imádom a csirkemellet. Egy jó kis száraz szalámi nélkül időnként nem tudnám elképzelni az életet, bár az is igaz, hogy banánt meg majdnem napi szinten eszek(rossz, az aki rosszra gondol:P).

20/f

2016. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Kedves #4-es valóban rossz az aki rosszra gondol, de hülye aki nem. ;)

Oh és nincs is benne semmi rossz ;3

2016. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mostanában szokták hangoztatni a vegánok, hogy sok a feltáratlan összefüggés a vegánság és a szexualitás között. Számszerű kimutatást sose láttam róla, és egy meggyőző érvet se hallottam, de elképzelhető.
2016. szept. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora hülyeséget rég hallottam :D

Mondjuk a legjobb barátnőm leszbikus, ő és a felesége is (nem Magyarországon élnek) vegetáriánusok. Én meg egy hetero anyuka vagyok, 15 éve vegetáriánus :)

2016. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!