Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A Hamé vegetáriánus pástétom...

A Hamé vegetáriánus pástétom VEGÁN is?

Figyelt kérdés

[link]

Kezdő vegán vagyok, és nem találtam semmi parát az összetevők között, de lehet azért mert nem vagyok tisztában vele, hogy állati eredetű...


Jellemzők

0% koleszterin, Nem tartalmaz génmódosított összetevőt

Vegetáriánus pástétom. Hőkezelt zöldségalapú pástétom.


Összetevők


Ivóvíz, Pálmaolaj, Fűszerkeverék (szójafehérje, burgonyakeményítő, sűrítőanyag: karragén, guargumi, xantángumi, aroma, fűszerek, stabilizátor: nátrium-polifoszfát, ízfokozó: nátrium-glutamát, antioxidáns: nátrium-eritroaszkorbát), Étkezési só, Vöröshagyma, Színezék: kárminvörös, karamell

A termék szóját tartalmaz.



2016. jún. 19. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

nem vagyok vegán, de szerintem ezt nem eheted meg, mert a tecso szinte rabszolgaként kezeli az embereket, és a hét minden napján dolgozniuk kell, és még a wc-re is csak 4óránként mehetnek ki.

pl Egy tehén ki is lyukadna, ha 4 óráig nem wc-zhetne.


De sorolhatnám, olyan patkánycsapdákat találni minden tecso épületben, hogy csak na, de keress rá, könyv is készült.

2016. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%

nincs

benne csontokról mechanikusan lefejtett hús.

2016. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: lol.

(Én is dolgoztam ott.)


Valaki olyan is válaszolna a kérdésemre, aki érti azt? Tehát: A Hamé vegetáriánus pástétom vegán is? Tudom, hogy vegetáriánus, de vegán is?

2016. jún. 19. 15:58
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem, nem vegán, de még csak nem is vegetáriánus!

Ezt a pástétomot már én is láttam a boltban, megnéztem az összetevőjét, raktam is vissza... És még van pofájuk ráírni hogy "vegetáriánus".

KÁRMINVÖRÖS:

[link]

Jó étvágyat hozzá annak akinek van hozzá gusztusa. :D

Ha úgy van az összetevők között hogy E120, az is kármin. Gyümölcsjoghurtokba, pudingokba (eper, puncs) gyakran benne van. Meg egyéb piros színű édességben is benne lehet.

2016. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

reménykedjünk, hogy amit a kérdező megevett, annak a pirosát tartalmazó bogár a szabadban élt és épp végelgyengülésben halt meg.

Én még annyit hozzátennék, ha nem újrahasznosíthatott dobozban volt, már úgy is mindegy, mert a műanyag kőolajból van és tuti nem vega munkásokkal hozzák fel a mélyből :(

2016. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amiben karmin van, az meg csak nem is vega. Es meg van pofajuk rairni. En ezert olvasom el mindig az osszetevoket.
2016. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon! Akkor ezt az összetevőt nagyon gyorsan offolom...

Nem tudtok véletlenül egy olyan listát, ahol fel vannak sorolva azok az alapanyagok, amelyeket nem vegánok, állati eredítűek?

2016. jún. 21. 22:01
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Nem, még mindig nincs.. Ha ilyen hülyeségre adod a fejedet, akkor ne legyél lusta utána nézni minden összetevőnek.. Én pl kozmetikumot vásárolok kezemben a telefonnal, és amire szeretnék, rákeresek. Gondolom okostelód van, wifi meg majdnem mindenhol. Hajrá. Nem fognak mindent a szádba rágni ám egész életedben.
2016. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző! Rosszul tudod, csomó oldal van, ahol meg lehet nézni, hogy pl melyik e szám vegán-e, itt is van egy:


[link]

2016. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13%
kérdező ezt is nyugodtan megkereshette volna akkor a keresőben :) Egyébként is próbáltam, de kb fél percet szántam rá, mivel nem nekem fontos.
2016. jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!