Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, szexkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szexkapcsolatban direkt nem vagytok gyöngédebbek? Mert az csak szex?

Figyelt kérdés

Mostanában csak szexkapcsolataim vannak és egy kivételtől eltekintve olyan snasszok a férfiak. Előjáték szinte semmi, egyből kiveszi, ha vége a menetnek, rögtön öltözködik stb. Egy srác volt, aki igazán szenvedélyes is volt, simogatta a hajam, becézgetett szex közben, együtt zuhanyoztunk, órákig csak simogatott.

Nekem ezek a dolgok akkor is hozzatartoznak, ha nem gondolom komolyabban. Nem kívánok szerelmes lenni senkibe, de olyan kiabrandito, hogy ilyeneket a férfiak, még akkor is, ha semmi tétje nincs.

Most biztosan kapom az ívet, hogy bunkokkal jövök össze mit várok?


2017. okt. 10. 07:04
1 2
 11/15 anonim válasza:
Ugyan lány vagyok de azért leírom h egyik szexpartnerem full érzelmesen volt, ami jó volt nagyon, nem szerelem..és volt olyan is, akit rá lehetett vezetni h érzelmesebb simizősebb legyen. Ki hogy tudja ezt vállalni. Ki milyen.
2017. okt. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy igazi, értelmes férfi akkor se tárgyként kezel egy nőt, ha csak szexről van szó. F
2017. okt. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2017. okt. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Volt egy majdnem egy éves szexkapcsolatom. Szuper volt. Jóban voltunk a sráccal, de soha nem merült fel, hogy több lehetne köztünk. Párként nem illettünk volna össze. De a szexben mindig figyelmes, gyengéd és szenvedélyes volt. Tisztelt annyira, hogy ne csak egy dugás legyen aztán mindenki menjen, amerre lát. Szép emlékként gondolok vissza erre az időszakra. Ma se csinálnám másként.
2017. okt. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én amikor ilyen kapcsolatom volt akkor is azt akartam, hogy a partnerem maximálisan az ő igénye szerint a legjobban élvezte magát, hisz akkor máskor is megkeres.

Remélem te is csak azt hívtad újra, aki rád is figyelt 😊

2017. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!