Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexkapcsolatban vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexkapcsolatban vannak érzelmek?

Figyelt kérdés

Benne vagyok egy szexkapcsolatba de a fiú mindig puszilgat, esténként simogat (mert ilyenkor mindigy együtt alszunk)

Szerintem a szexkapcsolat érzelemmentes de ez a fiú... mindig összebújva alszunk, amikor találkozunk meg amikor elköszönünk mindig megcsókol.

Szerintetek többet érezthet egy szexkapcsolatnál vagy mi van?



2017. márc. 30. 17:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

vagy csak barátnőfeelinges a dolog, ezt tőle kérdezd meg


24F

2017. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A lelkedet is ápolja nem csak a testedet. Igazán a test és a lélek harmóniájával lehet elérni a legnagyobb gyönyört. Szerintem jól csinálja a fiú. Élvezd! Ha tetszik és benne vagy, ne állj útjába ha többet akar Tőled. Lehet jól jársz vele.
2017. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Alapból én akartam vele jáni de ő nem akar barátnőt ezért lett szaxkapcsolat.

Szóval én látom rajta azt, hogy kicsit érzelmesebben viselkedik velem de így nem tudom hova tenni az egészet

2017. márc. 30. 17:35
 4/15 Ramone ***** válasza:
Amíg nincs jobb addig téged ajnároz
2017. márc. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Így akkor tulajdonképpen jártok :)
2017. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A szexkapcsolatra szüksége van. De kezd ráérezni az érzelmi oldalára.
2017. márc. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Hiszen ez már rendes kapcsolat, csak (még) máshogy hívjátok.
2017. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Ha szoktatok komolyan dumálni, akkor ti már jártok! :D
2017. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Juuuj!

Mondjuk ên nagyon örülnék neki ha járnánk de... már az elején mondta, hogy kapcsolatra ne számítsak

2017. márc. 30. 21:02
 10/15 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, akik szexkapcsolatban is mutatják az emberi oldalukat. Ettől ez még simán lehet szexkapcsolat és nem feltétlenül akar vagy érez többet is.

Nekem is volt szexkapcsolatom, amiben gyakorlatilag napi szinten beszéltünk, gyakorlatilag bármiről, volt ölelés, együtt alvás, ettől függetlenül nem volt a szó szoros értelmében érzelmi kapcsolat, nem volt szerelem, nem is lett belőle rendes kapcsolat.

2017. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!