Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, szexkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szexkapcsolatban direkt nem vagytok gyöngédebbek? Mert az csak szex?

Figyelt kérdés

Mostanában csak szexkapcsolataim vannak és egy kivételtől eltekintve olyan snasszok a férfiak. Előjáték szinte semmi, egyből kiveszi, ha vége a menetnek, rögtön öltözködik stb. Egy srác volt, aki igazán szenvedélyes is volt, simogatta a hajam, becézgetett szex közben, együtt zuhanyoztunk, órákig csak simogatott.

Nekem ezek a dolgok akkor is hozzatartoznak, ha nem gondolom komolyabban. Nem kívánok szerelmes lenni senkibe, de olyan kiabrandito, hogy ilyeneket a férfiak, még akkor is, ha semmi tétje nincs.

Most biztosan kapom az ívet, hogy bunkokkal jövök össze mit várok?


2017. okt. 10. 07:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
En mindig gyenged vagyok ha a partner azt kivanja. De ilyen eseteknel nagyon ritka es a sok faszi meg megszokasbol ugyan azt teszi hoszen csak egy ujabb lyuk nekik. Sokan nem ertekelik a noket. F/29
2017. okt. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 menta34 ***** válasza:
81%
Bunkókkal jössz össze, mit vársz? :P
2017. okt. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Mutatnám számodra a szerelmen alapuló klasszikus párkapcsolat fogalmát egy könyvben, de tartok attól, hogy nem értenéd meg...😬
2017. okt. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Válasz magadnak olyan pasit akiről tudod hogy már jó idelye nincsen barátnője, de nem csúnya csak nem megy neki a csajozás. Mind ketten jól jártok!


Ui. Miért párkapcsolat ellenesek a lányok ezt nem értem?

2017. okt. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

én az vagyok, de általában a csajok a nagyon rámenősek

akivel utoljára voltam (mondjuk nem sima hanem BDSM kapcsolatnak indult), ő alig bírt várni, eléggé ki volt éhezve

lehet hülyén hangzik, de nekem igenis fontos az előjáték, a ráhangolódás, nem is tudtam ráhangolódni a lányra megfelelőképpen

volt olyan csaj aki élből azért utasította el az ismerkedést ilyen téren, mert mondtam, hogy nekem igenis szükségem van gyengédebb dolgokra is :D

szóval a nőket sem kell félteni :)

2017. okt. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én szexkapcsolatot keresek,nem kapkodok,gyöngéd vagyok, bár óráim nincsenek mindig,mivel kapcsolatban élek...39F
2017. okt. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én abban is ugyanolyan gyengéd és szenvedélyes vagyok. Nekem mindig fontos hogy ne csak nekem legyen jó. Meg engem is felizgat ha látom hogy a partnerem élvezi. Úgyhogy ez rám nem igaz. 38F
2017. okt. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy lányként válaszolok, de én is egy ilyenben vagyok...a minél gyorsabb kielégülés számít neki csak, bár utána legalább képes egy fél órára összebújni velem...Velem szerintem azért ilyen, mert ideje sincs hosszabb együttlétekre a munkája miatt, szerintem egy rendes kapcoslatban is hasonlóan viselkedne.
2017. okt. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem ha nincs szerelem, akkor is fontos a fizikai intimitás. Ölelés, csók, bújás, simogatás. Ha van idő, akkor együtt alvás. Sőt ne mondjátok el senkinek, de jobban szeretek puncit nyalni, mintha engem szopnak.


Legutóbb 4 hónapig voltam ilyen szeretői viszonyban, szexkapcsolatban (mindketten függetlenek voltunk) egy csajjal az év elején és vele is ilyen volt, mindketten nagyon jól éreztük egymást heti egy-két találkozó mellett.


Ha nincs szerelem, akkor is lehet fizikai intimitás. Én is vágyom arra, meg ahogy nézem a legtöbb csaj is.


24/f

2017. okt. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Amúgy találkoztam már pár olyan csajjal is, akik felhozták hogy mit akarok itt "érzelmeskedni", gyengédkedni, ba sszam meg őket keményen aztán jól van. De mondjuk ők a kisebbség.
2017. okt. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!