Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban együttalvás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban együttalvás szex nélkül?

Figyelt kérdés
A szexpartnerek csinálnak olyant, hogy csak együttalszanak?
2017. aug. 13. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Nekem anno volt egy szexkapcsolatom, aminél volt ilyen éjszaka. Ettől függetlenül még szexkapcsolat maradt és véget is ért egyszer.

Szóval előfordul.

2017. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem!

A szexpartnerek szexelnek, nem romantikaznak, meg osszebujnak feleslegesen... Gondolkozz mar picit.

El nem tudnam viselni, ha szex nelkul aludna velem a szexpartnerem. Meg eleve mar az egyutt alvas is tabu nalam.

Jon szexelunk , aztan megy :D

20/L

2017. aug. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ő jött mindig azzal, hogy a miénk szexkapcsolat és mást nem tud jelenleg adni. Akkor miért jár hozzám ALUDNI?
2017. aug. 13. 09:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos kényelmesebb az ágyad mint a sajátja :D Puhább :D
2017. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

A szexkapcsolat a szexről szól.

Persze lehet ottalvás is belőle, de huzamosabb idő után, mi nők gyakran ilyenkor többet gondolunk bele.

Helyén kell kezelni, a szexből szinte sosem lesz több a pasik részéről.

Csak egy olyan nő kell nekik, akivel élvezhetnek.


Persze nem kell félreértebu, ha már az elején erről volt szó, nincs ezzel gond.


N

2017. aug. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem, nem így indultunk. Kérdezte már többször is, hogy szeretem? én persze előbb nyelném le a nyelvem, minthogy ilyent mondjak valakinek...

Hiába mondtam neki, hogy ne hozzám járjon, hanem randizzon meg ilyesmi, akkor is ezzel jön, higy szerelmes vagyok, azért viselkedek így?

Aztán errefel aludni jön. Nekem kényelmes az ágyam, ez igaz. :D én is szeretem. :D Bár puhának nem nevezném, de...igazán jó fogás volt. :D

2017. aug. 13. 10:24
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen csináltunk ilyet hogy csak együtt aludtunk.

De délután volt szex

2017. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De nálunk nem volt más, csak munka után jött, lefürdött, lefeküdtünk és aludtunk. Reggel pedig felkelt, felöltözött és elment dolgozni.
2017. aug. 13. 11:09
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Egyértelmű, hogy kihasznál. Akár az érzelmeid, akár a lakásod, ezt már csak ő tudja. Én elhajtanám a francba, és közölném vele, hogy ez nem munkásszálló, nem vagy a barátnője/anyukája, senkije. Ahogy ő se senkid. A szexkapcsolat a szexről szól, és ennyi.
2017. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Van hol laknia. Jobb helyen lakik, mint én. Tőle pár perc sétányira dolgozik, tőlem 10-15 perc autóval. Szóval nálam semmivel se jobb, mint nála. Max tényleg lehet az ágyam kényelmesebb, bár kétlem, hogy az egyszemélyes ágyamban ketten jobban tudna aludni, mint a saját nagy ágyában egyedül. pláne mikor lekönyökölöm vagy rátámaszkodok. :D Ráadás, hogy én panelba lakok, az ablakom alatt állandóan itt kiabálnak meg fölöttünk éjjel kopog a cipő, fúrnak (igen, éjjel...) meg a szembeszomszéd kutyája is ugat. :D ezzel szemben ő családiházban lakik.
2017. aug. 13. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!