Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legjobb lány baráttal alvás? 21/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb lány baráttal alvás? 21/F

Figyelt kérdés

Szóval a legjobb lány barátommal aludtam buli után(már többször is) boxer+pólóban, ő ilyen kis rövid nem is tudom miben meg egy atlétában.

Nem vagyok szerelmes belé, de hát elég csinos és az éjjel többször is felállt a cerkám, nem hiszem, h észrevette volna, de ha igen is hát na... Am van barátja és nem akarom a barátságunkat egy szexre feltenni vagy csak egy bepróbálkozásra... Most kicsit bűntudatom van emiatt vagy nem is tudom minek nevezzem,mással volt ilyen?



2016. dec. 25. 15:41
1 2
 1/14 anonim válasza:
28%
Még ennyire se becsüli a barátját, hát mit ne mondjak. Én azt mondom legyél jó "barátja" és próbálkozz be.
2016. dec. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Nekem volt..és megdugtam..nem bántuk meg..nem vagyunk szeretök de nagyon jo barátok maradtunk és nagyon jo dugopajtik is
2016. dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
hát.. csodálom hogy barátja nem kezdett el féltékenykedni.. mondjuk lenne rá oka... nyugodtan próbálkozz be a lánynál.. legfeljebb leüt a barátja.. de meg is érdemelnéd...
2016. dec. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le első, de am nem csalná meg semmi ilyen inditattás nem volt soha egyinkőnkben sem, h na akkor legyen valami elég konzervatívak vagyunk egyébként, ha hiszed ha nem😂😂😂
2016. dec. 25. 15:49
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam volna, h ilyen válaszokat kapok majd.
2016. dec. 25. 15:52
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

legfeljebb megdugod párszor

mi rossz van abban

2016. dec. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

huhh milyen válaszokat irtak, csak huledezem. Lány vagyok, és buli után én is van hogy a fiu barátaim mellett alszom. Az a bizalom jele hogy megbízom benne hogy nem arra ébredek hogy a keze a bugyimban van, vagy valami

ha egyszer is ez történne, hát mindennek vége lenne. Ha feláll az nem baj, természetes dolog. Tisztelem benned hogy nem próbálkoztál be, azért vagy ember mert tudsz parancsolni az ösztönöknek. Megbízik benned, ezt ne játszd el. Nm kell féltékenykednie a barátjának, ha abból indul ki hogy ő sem nyulná le más csaját ebben a helyzetben. Ne hallgass az előttem szólókra, kérlek, mert nagyon megbánod, tönkreteszi a kapcsolatotokat

2016. dec. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó te beteg vagy! Mit szólnál ha a pasid néha csak úgy egy csajnál aludna, te meg otthon egedül? Hülye vagy mint szódás a lovát
2016. dec. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát am èn is a bizalmának tudom be, ha vmit akarna végülis ő is tehetne utalásokat "csak veletlenül" is akár, de nem tesz, szóval szerintem nem is tesz, fuh de túlgondoltam ezt 😆😆
2016. dec. 25. 16:42
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
velem már volt, csak fordítva, én vagyok lány. A srácnak volt barátnője, viszont egyszer megtörtént, buli után. Én kezdeményeztem ő meg örült, egy jót szeretkeztünk, s én utána tudtam meg hogy van barátnője
2016. dec. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!