Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legjobb lány baráttal alvás? 21/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb lány baráttal alvás? 21/F

Figyelt kérdés

Szóval a legjobb lány barátommal aludtam buli után(már többször is) boxer+pólóban, ő ilyen kis rövid nem is tudom miben meg egy atlétában.

Nem vagyok szerelmes belé, de hát elég csinos és az éjjel többször is felállt a cerkám, nem hiszem, h észrevette volna, de ha igen is hát na... Am van barátja és nem akarom a barátságunkat egy szexre feltenni vagy csak egy bepróbálkozásra... Most kicsit bűntudatom van emiatt vagy nem is tudom minek nevezzem,mással volt ilyen?



2016. dec. 25. 15:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van pár fiú haverom, akikben teljesen megbízom, mégsem bírnám a barátommal megtenni azt, hogy más pasival aludjak buli után, hiába bízunk egymásban..miközben ő otthon van és egyedül alszik...


Fordított esetben én sem tolerálnám...


22 L

2016. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyszer esett meg. Szűz pötsként felállt mellette, aztán blabla...azóta is bánom, hogy nem bírtam ki. Sokáig hiányzott.
2016. dec. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
89%

Én nem érezném gondnak. Az erekció egy természetes dolog, ha nem másztál rá, akkor szerintem nincs semmi baj.

27L

2016. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Haver csaja tabu.
2021. márc. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!