Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonévesen miért vágyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen miért vágyok titkos kapcsolatra? Ez nem inkább később, inkább házasságokban fordul elő ahol nehezebb a szétválás?

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Milyen nemű vagy?
2017. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az most teljesen lényegtelen ennél a kérdésnél.
2017. okt. 2. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy lényegtelen. Ez a legfontosabb info.
2017. okt. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akik kis csajokra vadásznak itt azoknak biztos...
2017. okt. 2. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én lány vagyok, de szerintem is fontos a nemed. Az univerzális válaszom az, hogy nem tesz teljesen boldoggá a jelenlegi kapcsolatod.
2017. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, hogy a kérdésre is írtál valamit'
2017. okt. 2. 15:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a házasságban fordulhat elő, egy kapcsolat ha nem jól működik akkor előidézheti hogy az egyik fél félre néz. Feltételezve hogy most van kapcsolatod persze. De az is lehet hogy az izgalom vonz az adrenalin bomba de ez nem csak a mondjuk harmincasok "kiváltsága" hogy titokban randiznak vagy elmennek egy hosszú hétvégére valaki mással mint akivel kapcsolatban vannak.
2017. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor fiú vagy. Gondolom, egy idősebb, esetleg házas nőt nem tudnál felvállalni a barátok, évfolyamtársak előtt, mert kinevetnének, ilyen-olyan okokból.
2017. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!