Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki 19 évesen össze tud jönni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 19 évesen össze tud jönni egy 14 éves lánnyal azzal nem stimmel valami?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy férfivel, most 24 éves.

5 évig volt az előző baratnojevel.

Amikor összejottek akkor volt a lány 14, ő pedig 19.

Amikor rakerdeztem azt mondta 22 éves a lány, közben most 19.

Én tudom, hogy igazából mennyi idős , de gondolom szégyelli vagy nem tudom.


Nekem fura, kicsit taszító is így a pasi.

Ti mit gondoltok ?

23\L


2017. szept. 29. 00:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

9:

Örülök, hogy te 17 évesen már nem voltál szűz és volt részed rendszeres szexben és volt választási lehetőséged.


De ez nem mindenkinek adatik meg.

2017. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
19 évesen még elfogadható szerintem, ha 14 éves barátnője van az embernek, de amikor egy 30-40 évesnek van egy ilyen korú barátnöje, az írtó szánalmas. És akkor is, ha csak szex van közöttük.
2017. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Veled nem stimmel valami!
2017. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
51%
Én is kavarnék 14 éves lánnyal pedig idősebb vagyok. Szerintem nincs ebben semmi rossz.
2017. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#11

Tévedsz, 20 éves koromig nem volt egy barátnőm se, nem is csókolóztam.

2017. szept. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

15:

Akkor sajnálom, hogy 17 évesen elutasítottad, hogy szexelhess.


Én 13-14 éves koromtól kezdve nagyon vágytam a szerelemre, fizikai intimitásra és szexre és ha egy csinos lány szinte felajánlkozott volna, biztos nem mondok neki nemet, a korától függetlenül. Így is kis szerencsétlenke voltam tizenévesen, azért is voltam szűz sokáig.

2017. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mégis minek vágytam "szerelemre, fizikai intimitásra és szexre", hogyha a lány annyira kis éretlen volt, hogy kellemetlen volt vele beszélgetni? Eleve egy másik világban élt, nagyon gyerek volt és magamat jellemeztem volna, hogy csak "ennyire tellett" 11.-es gimis létemre.
2017. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17:

Mert a szexhez nem kell beszélni.

2017. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt egy másik kérdésnél láttam. Azért egy 14 éves lány, néha elég szexi tud lenni.

2017. okt. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ja, és akivel te neked nem muszáj beszélni ahhoz hogy széttegye neked a lábát, azzal már teljesül is a vágyad a "szerelemre, fizikai intimitásra és szexre". Igazából nem tudom, min vitatkozom veled, ha ennyire foggal-körömmel emellett akarsz érvelni, akkor hajrá.
2017. okt. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!