Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért zavarja a nőket úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nőket úgy általában hogy én majdnem minden héten más lánnyal járok?

Figyelt kérdés
Általában csak szexre tartom őket. Persze ha lenne értelmes mondanivalójuk akkor több is lehetne.
2017. szept. 22. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Azért mert megteheted és irigyek

Nem értem mit foglalkozol ezzel...

23/F

2017. szept. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ennyire igénytelen vagy.
2017. szept. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aztán meg felėbredsz,mert bilibe lóga kezed...Minden hėten más lánnyal mi? Inkább álmodj tovább királylány😀😀😀
2017. szept. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak kiváncsi voltam kik válaszolnak.

Egy normális.

Egy suttyó / irigy.

Egy irigy


kösz

2017. szept. 23. 00:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert nem veszik észre, hogy adott nőtársuk ennyit is ér. Csak annyit látnak, hogy te szemét őt is, meg őt is és még őt is csak gerincre vágtad párszor és dobtad is. A szemükben egy aljadék paraszt vagy.
2017. szept. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom, hogy szerintem nem is igazán téged néznek le. Sokkal jobban zavarja őket a lány aki ott van melletted és teszi az agyát. Valószínűleg őt gondolják könnyelműbbnek. Téged max csak a pletya kedvéért bántanak (mert ugye ilyenkor lehet miről beszélni), közben meg ott motoszkál mindegyik fejében, vajon mit tudhatsz és hiába mondják más emberek előtt, hogy nekik ilyen meg olyan tartásuk van, szerintem ha adnál rá lehetőséget tuti ugyanúgy az ágyadban lennének. Szimplán irigyek. Aztán lehet mégsem, lehet van aki téged tart a legnagyobb szemétnek, de hidd el, nő-nőt sokkal jobban megtud vetni mint egy férfit.
2017. szept. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismered a mondást:

Kva az, aki mindenkivel ...

Büdös kva az, aki mindenkivel, csak velem nem...


Nno! Ez a női "megfelelője".

2017. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért mert érzik, hogy annyira kirívóan primitív vagy, hisz egy nő sem bírja ki egy hétnél tovább veled....
2017. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!