Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki 19 évesen össze tud jönni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 19 évesen össze tud jönni egy 14 éves lánnyal azzal nem stimmel valami?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy férfivel, most 24 éves.

5 évig volt az előző baratnojevel.

Amikor összejottek akkor volt a lány 14, ő pedig 19.

Amikor rakerdeztem azt mondta 22 éves a lány, közben most 19.

Én tudom, hogy igazából mennyi idős , de gondolom szégyelli vagy nem tudom.


Nekem fura, kicsit taszító is így a pasi.

Ti mit gondoltok ?

23\L


2017. szept. 29. 00:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
De 5 évig együtt voltak, ami azt jelzi, valamennyire komolyan gondolta.
2017. szept. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%
hagyjad a pasit gyereössze velem én nem foglak letagadni, cicus. 20/f
2017. szept. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

5 évig voltak együtt, miközben az átlag tinik 5 hónapot nem bírnak.

Szerintem ez komoly kapcsolat volt, az ehhez szükséges érettséggel a részeseitől.

2017. szept. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
ez pont olyan h randi előtt megkérdezedna barátnődet h neki tetszem-e neked.. érthető ez igy valamennyire? :D
2017. szept. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha csak a számokat nézem, akkor igen fura, mert egy 14 és egy 19 éves tini között, sokkal nagyobb a különbség, mint egy 24 és egy 29 éves ember között. A 14 éves lány még gyerek, most kezd kamaszodni, a 19 éves fiú meg már lassan felnőtt. Ettől függetlenül, ha mindketten éretten viselkedtek a kapcsolatban, akkor szerintem nem gáz. Miért lenne ez rosszabb, mintha csak 2 év korkülönbség lett volna köztük, de oda-vissza csalták volna egymást. Exbarátnőm 16 éves volt, az expalija meg 37 (családdal és 2 gyerekkel) amikor összejöttek, ez azért sokkal gázabb.
2017. szept. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14 eves kortol legalis, es ot ev korkulonbseget se mondanek hatalmasnak
2017. szept. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem durva, egyetemen sok olyan haveromnak volt gimis barátnője, akit gimisként észre sem vettek a csajok. Nem dugták egyből a 14-15 eves csajokat, hanem csak egyre aktívabban pettingeltek, gyakran több mint egy évig.
2017. szept. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Eddig csak nők válaszoltak?


Férfiként: Igen, 19 évesen 14-45 között minden szép nővel összejöttem volna, akivel jól megvoltam.


Az eddigi válaszolók többsége nem nagyon volt még 19 éves férfi.

2017. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Utolsó: Hát én 17 évesen is soknak tartottam egy 14 évest, ezért lepattintottam, mert éreztem hogy agyilag nagyon le volt maradva.
2017. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok. 18 évesen nekem is 14 éves barátnőm volt. Nem csak beszélgettünk, ha érted mire gondolok. Ismerek olyan 13-14 éveseket, aki sokkal érettebbek mint amit el lehetne várni és ismerek 25 éves csajokat is, akiket, ha nem ismernék személyesen, 12 évesnek gondolnám agyilag, olyan szinten ragadtak.

Jelenleg 28 éves vagyok és 18 éves a barátnőm, akivel 1 éve vagyunk együtt és imádjuk egymást.

Persze, ha belegondolunk, amikor én már 20 voltam ő még csak 10 és ez durva és az is, hogy én már általánosba jártam rég, amikor ő még meg se született :D 28/f

2017. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!