Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Annyira utálom a p*ncimat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira utálom a p*ncimat, hogy ilyen. Vélemény?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy erre mondják-e , hogy baba punci vagy barack punci. De nekem ilyen husosabb van.



És amúgy azért nem szeretem, mert feszes nadrágban nagyon látszik. A kisajkaim egyáltalán nem látszanak ki, de a nagyajkak "husosak" szóval nem tudok még egy feszesebb farmert sem felvenni...

Nyugtasson meg valaki, hogy nekik is van ilyen problémajuk...

És , hogy a srácoknak nincs bajuk ezzel a típúsú puncival! :(



2017. szept. 28. 13:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Pedig igazán gyönyörű és szexi puncid van.
2017. szept. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Kincsként dédelgetném a puncidat, és mindent megtennék, hogy megbecsülve érezd Magad. <3
2017. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Gazdára talál minden punci, ne angódj nem kell. A husisabb meg szerintem izgatóbb is, sőt! Látszik? A fiúknak is látszik ahogy dudorodik, szexy vagy nyugi! 23/F
2017. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Az hogy utálod a puncidat a te dolgod, utálhatod nyugodtan. Az ilyen húsosabb punci lehet izgató de ha ilyen puncid van akkor ennek megfelelően kell öltözködnöd. Illem kérdése, hogy akkor ne vegyél fel olyan szűk ruhát hogy kisajak, nagyajak mind látszódjon. Ezeket mutasd kettesben a párodnak, nem tartozik másra.
2017. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
én imádnálak ilyen puncival!! szerintem tök jó!!!
2017. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!