Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másokkal is van, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokkal is van, hogy az izgatja h nem tud elélvezni szex közben, kielégületlenül marad, kihasználják csak? Közben meg néha mégis utálom ha ez történik? 23/L

Figyelt kérdés

Folyton az önző pasikat keresem akik jól kihasználnak és egy cseppett sem érdekeli őket h elélvezek-e..

Maszturbálás közben folyton erre gondolok, de a valóságban meg mégis utálom néha ezt az egész dolgot.. meg aztán alapból is nehezen élvezek el szex közben.. volt pasim aki ügyes volt az ágyban és őt mindig szájjal kényeztettem inkább aztán amikor viszonozni akarta mindig kitaláltam valamit h nem lehet.. közben pedig vágytam rá


nem tudom miért van ez az egész, másoknak is van ilyen? hogy oldották meg h ne kattanjanak be mert néha úgy érzem meghülyülök annyira vágyok rá h elélvezhessek de közbe meg nem akarok mégse..


2017. máj. 27. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Én is így vagyok...
2017. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

kaptam 10 privit és 1 választ.. srácok nemár

nem partnert keresek és nem vgyok ribi se

de úgy látom egyeseknek nehezére esik ezt felfogni!

ha hozzá akartok szólni a témához, ide írjátok..

2017. máj. 27. 18:30
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ki kell fognod egyszer egy pasit, aki elkap és "megerőszakol", hogy elélvezz akkor is, amikor nem akarod (de közben mégis akarod) :-D
2017. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg a pároddal, hogy próbáljátok ki úgy,

hogy kikötözteted magad,(ágyhoz asztalhoz) ő tényleg kénye kedve szerint dug meg, nyal ki, ujjaz meg, de nem addig, hogy el is élvezz! Aztán a végén amikor kedve van hozzá, akkor mindent belead, és akár többszörösen is, ott se érdekelve, hogy akarod e vagy se!

(persze ennek lehet csak részeit is 😉 (

2017. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Velem nincs ilyen, én mindig kinyalatom magam, és kuuuva nagyot élvezek. Imádom!
2017. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 RoseTyler ***** válasza:
100%
Néha nekem is jólesne a kihasználás. De inkább erőszakkal együtt. A párom ezt a részét nehezen érti meg, hogy olykor nekem nem kell orgazmus ahhoz, hogy jól érezzem magam szex után. 32N
2017. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

nekem volt olyan, h nem megyek el, de akkor mindig megujjazom magam szex utan, a pasi meg nezi mellettem ...

befejezem amit nem tudott :D

2017. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mit gondolsz a 4-es javaslatáról? Egyébként mélyen együttérzek. Ebbe tényleg bele lehet kattani. Ehhez biztos, hogy szakember segítsége kell. Valami nagyon mély gyerekkori, szülőktől, egyebektől származó sebet kell begyógyítani, valami nagyon hosszú munkával....
2017. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha privátot írnék, csak arra tudnál gondolni, hogy partnert keresek?
2017. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7%
de utalom az ilyen kerdezoket. ostoba egy p.i.csa lehet a kerdezo
2017. máj. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!