Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Mindent megkapok a barátnőmtő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Mindent megkapok a barátnőmtől szex terén, mégis új lányokra vágyok". Erről mit gondoltok? A legtöbb férfi tényleg ilyen?

Figyelt kérdés
2017. máj. 14. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Azt,hogy hányinger vagy. Igen sajnos a legtöbb férfi ilyen. Tégy egy szívességet,mielőtt félred.gsz szakíts!!
2017. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Undorító férfiak. Utálom az ilyen szemétládákat.
2017. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
1# a kérdező idézett egy szöveget, nen állította, hogy ő mondta volna ezt, mielőtt még jobban elküldenéd őt a .....ba. Néha gondolkodj picit mielőtt írsz indulatból.
2017. máj. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
igen ténylegijenek enlátammár menyiresemirevalok
2017. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Ne általánosíts. Én se vagyok ilyen, ha lenne baratnőm nem vágynék mellette más nőkre.
2017. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha egy pasi nem képes monogámiára és tényleg ez a helyzet akkor szerintem ne legyen párkapcsolatban. Vagy keressen egy olyan lányt akinek megfelel és tolerálni tudja a NYÍLT KAPCSOLATOTT de akkor az se legyen gond az ilyen pasinak ha a Nőnek is van más férfi partnere mert a Nyílt kapcsolat oda-vissza működik. Mind két félnek lehet lenni mással ! 23 L
2017. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Valoszinu epp ezert nincs a Foldon egy no sem aki felrelepett valaha ugye, kedves Valaszadok itt fent. Mert ott ugy olvasom, mintha az irnatok, hogy ilyet csak ferfi tesz.


Kerdezo: nem minden ferfi ilyen, kozel sem.

2017. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Köszönöm a jókívánságot de el kell keserítselek, de nő vagyok és egy férfi mondta ezt nekem.

Köszönöm a harmadik válaszolónak a pontosítást, valóban ott az idézőjel ;)


Azt is mondta nekem ez a férfi hogy ne akarjak kapcsolatot mert a legtöbb férfi úgyis megcsalja akkor is a barátnőjét ha megkap mindent otthon :/


Mentek a zöldek az első kivételével!!

2017. máj. 14. 20:33
 9/10 anonim ***** válasza:

azért mert mindent megadsz neki a szex terén amire csak gondolni tudsz, nem jelenti, hogy szerelmes lesz beléd.

azért mert egy pasi minden nap virágot hoz neked, nem jelenti, hogy bele szeretsz.

Az, hogy kihasználja a szexet, ha felajánlod, naná, ki nem használná ki, de ha nem szerelmes beléd, akkor az a szex mindig egy hiány érzettel fog párosulni.

Egy pasi sem hagyja el a csajt, mert az nem nyeli le vagy nem análozik, azért hagyják el, mert nem ő az igazi.

2017. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jaja, jogos amit írtál!
2017. máj. 15. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!