Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha jópár lakásos prostinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jópár lakásos prostinak nincs stricije (mert van ilyenből is elég), akkor mégis mit tud tenni ha egy kuncsaft nem fizet?

Figyelt kérdés

Ezt csak kíváncsiságból kérdem,életemben összesen ha 3x voltam sokat mondok,és mindig fizettem..

30F



2017. máj. 25. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Próbáld ki atán meséld el mi volt.Én ezennel feliratkoztam a csatornádra.
2017. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, nem elore kerik a penzt a lanyok?

meg sose tudni kiul a masik szobaban :D

2017. máj. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, de ha màr igénybe veszed a szolgáltatásait akkor ne is gondolj erre, te mit csinálnál fordított esetben? Ha te fizetnél ő meg nem csinál semmit?!
2017. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Mindenütt menedzsernek dolgoznak. Bűnözöi berkeken belül már a menedzser hírneve elég ahhoz, hogy a csaj lehúzásával ne merjenek próbálkozni. Ha meg ügyfél nem akar fizetni, akkor azt utána megtalálják.
2017. máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Remélem jól bevernek neked
2017. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem fizetsz? Haza küld, mert mindig előre kell fizetni, zuhanyozni nem mehetsz el, ha még nem fizettél, nemhogy hozzá nyúlj! És hidd el, egyik sincs egyedül! Sok az erőszakos vendég is, aki bár fizetett, de mégis ki kell dobni! Ott van a másik szobában többnyire. Ha csak egy szobás, akkor akár egy mellette lévő lakásban, vagy kint az utcán egy parkoló kocsiban! A strici mindig előbb tudja ki megy fel a prostihoz, mint maga a prosti!!! Ha nagyon gáz a pali, akkor szól a prostinak, hogy be se engedje, vagy küldje el, de a lényeg, a strici/ verőember, mindig tudja hol vagy, mennyi időre mentél stb. Csak Te nem tudsz róla! ;)
2017. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy lány akinél 5x voltam két hónap alatt (abból egyszer ott alvásért fizettem) és ő mutatta hogy van a szobájában 2 gázspray, 1 boxer és 1 vipera is eldugva. Mindig előre fizettem és egyszer még kis ajándékot is vittem, gondolom ezért mutatta mert bízott bennem. Lehet a boxerhez nem ért, viperával sem tudna nagyot ütni, de nem 165 centis, 50 kilós lány volt (inkább 180 centis, 70 kilós sportos), de egy nem fizető mocsadékot gondolom még a gázspray-vel ő is le tudna fújni (ami kb olyan mint egy dezodor).


27/f

2017. máj. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Alap hogy a kuncsaft ELŐRE FIZET. HA nem Akkor nincs szex se semmi!!!
2017. máj. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Felhívnám azon kedves emberek figyelmét"remélem jól bevernek neked" és iq betyár tásait,hogy a kérdés elméleti síkon fogalmazódott,és nem szándékozok ilyet tenni,nem is szorulok rá,csupán érdekelt,a többieknek pedig köszönöm a válaszokat!:)
2017. máj. 25. 16:05
 10/13 anonim ***** válasza:
5: milyen neven vagy fent a hirdeto oldalakon? Ugy erzem te mar jartal ugy hogy nem fizettek ki.
2017. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!