Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha jópár lakásos prostinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jópár lakásos prostinak nincs stricije (mert van ilyenből is elég), akkor mégis mit tud tenni ha egy kuncsaft nem fizet?

Figyelt kérdés

Ezt csak kíváncsiságból kérdem,életemben összesen ha 3x voltam sokat mondok,és mindig fizettem..

30F



2017. máj. 25. 11:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%

8:

Velem előfordult hogy nem fizettem előre. Sőt, úgy általában 3-ból 1-szer nem szoktam előre fizetni és nem is kérik. Olyannál is, akinél először vagyok. Akkor ilyen megbízható fejem van?

2017. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan helyen voltam a hol 3szobában "dolgoztak" a lányok a 4.ben pedig ült es tv-t nézett az verő ember.


És olyanban ahol csak 3lány volt,de ott max. csak 1dolgozott 2szabad volt. Ha azok neki állank 1nem fizető kuncsftnak akkor rosszabul jár mintha dupla pénzt fizet.


Tipp:dupla pénzért perverz menet. A perverzio:verés.A végén adig ütőd amig vissza nem adja dupla pénzt.

2017. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

1. A penzt az elejen kell rendezni

2. Ha eroszakoskodsz,akkor biztos lehetsz hogy rovid idon belul hevesebben fog verni a szived,mert a vedelem is megerkezik!

3.ha nem vagy szimpi,vagy ittas vagy akarmi akkor a labadat se teheted be,de ha megis akkor ervenybe lep a 2. Pont

4.a nagy testver mindent lat es mindent hall..meg ha te azt hiszed higy nem akkor is

2018. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!