Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másokkal is van, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokkal is van, hogy az izgatja h nem tud elélvezni szex közben, kielégületlenül marad, kihasználják csak? Közben meg néha mégis utálom ha ez történik? 23/L

Figyelt kérdés

Folyton az önző pasikat keresem akik jól kihasználnak és egy cseppett sem érdekeli őket h elélvezek-e..

Maszturbálás közben folyton erre gondolok, de a valóságban meg mégis utálom néha ezt az egész dolgot.. meg aztán alapból is nehezen élvezek el szex közben.. volt pasim aki ügyes volt az ágyban és őt mindig szájjal kényeztettem inkább aztán amikor viszonozni akarta mindig kitaláltam valamit h nem lehet.. közben pedig vágytam rá


nem tudom miért van ez az egész, másoknak is van ilyen? hogy oldották meg h ne kattanjanak be mert néha úgy érzem meghülyülök annyira vágyok rá h elélvezhessek de közbe meg nem akarok mégse..


2017. máj. 27. 17:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szubmisszívnek tartod magad?
2017. máj. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!