Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Utálom gumival csinálni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom gumival csinálni. Lányok ezt ti mennyire tolerálnátok?

Figyelt kérdés
nem szeretem, nem érzek benne semmit, lelankadok közben, egyáltalán nem élvezem.
2017. ápr. 6. 18:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Én meg utálok kockáztatni. 22L

Ha épp nem szednék gyógyszert, nem tolerálnám.

2017. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%

Semennyire.

Első pár alkalommal tuti gumi, aztán meglátjuk.

Egyébként a voltam már "én gumival nem élvezem a.szexet pasival" és nagyon élvezte, gumival. Olyan vagy jobb volt neki, mint eddig mással gumi nélkül. Szerintem egy próbát megér ;)

22N

2017. ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Tolerálnám, ha elköttetnéd magad :D
2017. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
miért fontos hogy első pár alkalommal gumi legyen? hidd el hogy én nem élvezem úgy, fel sem áll annyira nem érzek semmit úgy pedig neked sem lenne jó.
2017. ápr. 6. 18:29
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Hat, akkor remelem, toleralod, hogy elso alkalom elott elfaradsz egy teljeskoru kivizsgalasra.
2017. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Mert bármi megtörténhet és jó ha a fertőzésekkel szemben is megvéded a szavadságharcosodat, azért.


De ha szifilisz Jani akarsz lenni 6 gyerekkel, akkor hajrá.


25f

2017. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
Voltál már egyáltalán kivizsgáláson?
2017. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Miért fontos első pár alkalommal? Neked max csak orgazmusod lesz, egy nőnek meg lehet fertőzése, betegsége, gyereke, ez enm elég ok? Jó nagy hülye az a nő, aki csak úgy csupaszon beengedi, mert a férfinak úgy kényelmesebb. Keress valami felelőtlen tinit, ha így akarsz szexelni, épelméjű nő körbe fog röhögni.
2017. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Azért kell gumi, mert egy nő akár a meddőséget is megkockáztatja egy jó kis fertőzéssel, azért.
2017. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

most olyanok vagytok mint a lányok a South Park epizódban. Ugye tudjátok, hogy a nemibetegségeket elsősorban nők terjesztik? lefogadom azt is hogy több partneretek volt eddig mint nekem, most akkor kinek is kell félnie?

felőlem elmehetünk kivizsgálásra együtt is de én tudom magamról hogy tiszta vagyok. hihetetlen hogy egyből valami leprás farkú menibetegnek lettem beállítva..

2017. ápr. 6. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!