Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknál miért elítélendő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál miért elítélendő az, ha örömlányhoz megy, miközben a nőknél elfogadott, ha gazdagabb pasikra nyomul?

Figyelt kérdés

Minden szinten az van közvetítve, hogy pasikból csak az a jó parti, akinek prémium autója meg milliós fizetése van.

Ez a követendő példa a nőknek, ezt reklámozzák úton-útfélen.

Ha viszont egy férfi elmegy egy "hivatásos" nőhöz, azt egyből szinte kitagadja a társadalom.


Hol itt az egyenlőség, ha ilyen szinten kivételezés megy?



#szex #örömlány #társadalmi egyenlőség
2017. szept. 26. 23:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyomulj gazdagabb nőre azt semmi gond.

Attól nem lesz kva egy nő ha a gazdag pasira hajt. Mert csak az az 1 fogja dugattyúzni és nem 20 másik mint egy prostit.

23 N

2017. szept. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

A krvákat ne keverjük már össze az örömlányokkal azért! Abszurd, hogy egy "aranyásó" csajt egy hivatásossal hasonlítasz... én nem sérteném meg az örömlányokat ezzel!

De ez csak az én véleményem és hozzáállásom.

2017. szept. 27. 07:06
 13/18 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva tapasztalom. A pasik arra sem képesek, hogy egy kávéra meghívjanak. Sétáljunk, meg beszélgessünk, meg menjünk fel hozzám... hahahaha!

Szóval, nem vagyok egy pénzéhes nő, de azért egy férfi igenis hívjon már meg egy kávéra az első randin. És ha szimpatikusak vagyunk egymásnak, kísérjen haza, vagy vigyen haza.

De ez manapság nem jellemző. Pedig felnőtt férfiakkal találkozok, nem kisfiúkkal.

Smucig, sóher a férfiak többsége!

35/N

2017. szept. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
31%
13.: A pasik "smucigságának" is megvan az oka, mint feljebb olvasható. Szerintem direkt tesztelnek, hogy mennyire vagy aranyásó :D
2017. szept. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mert a nők magasabb rendűek és azt csinálhatnak amit akarnak.
2017. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez egy jelenség manapság. A nők egy része csak a gazdag pasikra hajt, kinézet, bunkóság, igényesség enm számít. De a másik része mélyen elítéli ezeket a nőket. Na ezt a másik részt keresd meg a többivel ne foglalkozz. És ne általánosíts mert nagyon sok nőt ismerek akiket a pénz egyáltalán nem érdekel.
2017. szept. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
MErt a nő dörzsölt, ha egy pénzes vén szart össze tud szedni, de egy férfi az balf~asz, ha nem tud egy kúrópartnert összekaparni pillanatokon belül...
2017. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A kettőnek semmi köze egymáshoz. Szerintem szánalmas, ha egy férfi prostihoz jár. Főleg manapság amikor annyira sok a könnyűvérű nő. Az aranyásók meg olyanok, mint a piócák. Ha lehugyozod őket lekopnak rólad!
2017. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!