Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknál miért elítélendő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál miért elítélendő az, ha örömlányhoz megy, miközben a nőknél elfogadott, ha gazdagabb pasikra nyomul?

Figyelt kérdés

Minden szinten az van közvetítve, hogy pasikból csak az a jó parti, akinek prémium autója meg milliós fizetése van.

Ez a követendő példa a nőknek, ezt reklámozzák úton-útfélen.

Ha viszont egy férfi elmegy egy "hivatásos" nőhöz, azt egyből szinte kitagadja a társadalom.


Hol itt az egyenlőség, ha ilyen szinten kivételezés megy?



#szex #örömlány #társadalmi egyenlőség
2017. szept. 26. 23:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd eztán gadag örömlányhoz megyek,hogy ne ítėljenek el😀😀😀
2017. szept. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Gazdag...bocs
2017. szept. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Téged megsütött a nap, vagy mi a baj a fejedben? Honnan szeded ezeket a sületlenségeket ?
2017. szept. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Mindenhol az ilyen Vajna Timike féle nőket majmolják és istenítik. Melóhelyen is tegnap beszélgettek a 30-32 éves marketinges lányok a konyhában, és az egyikük éppen azt ecsetelte, hogy most koptatott le valami lúzer pasit, aki azt mondta elviszi étterembe, de csak egy kis vendéglő volt belőle a 9. kerületi "gettóban". Ő valami ilyen Arany Kaviár vagy hasonló színvonalú helyet várna el, ha étteremről beszél valaki.

Többiek meg adták alá a lovat, hogy jól tette ha dobta az ilyet, mert a Vajna Timi is megmondta, hogy a nők megérdemlik a luxust, ha már összejönnek egy pasival.


A vicc az, hogy eddig én is csak ilyenekbe futottam bele, pedig élből elkerülöm a túl csinos nőket és a kiöltözött plázacicákat, mert azoknak az Isten pénze se lenne elég, ez rájuk van írva.

Próbáltam már amolyan bigottan vallásos családból is ismerkedni lánnyal, de az is kikosarazott, aztán meg összejött a Fundamenta területi igazgatójával, aki 25 évvel idősebb volt tőle.

Múltkori randin haza akartam kísérni a lányt, vagy mivel autóval mentem be a belvárosba hétvégén, így felajánlottam, hogy hazaviszem, ha neki belefér első randin ez. Mikor odaértünk a kocsihoz, annyit mondott, hogy felejtsem el a folytatást, és hogy mit képzelek én róla, hogy belül ebbe a 15-20 éves szarba?! Azt hitte valami normális kocsim van. :/


Szóval ez tök rendben van, meg ez az etalon, de ha mi pasik elmegyünk örömlányhoz, akkor már egyből máglyán kell eltüzelni minket. Pedig már nagyon gondolkozok rajta a sorozatos kudarcok után...

2017. szept. 27. 00:06
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Vajna Timit istenitik? Orbân utân az egyik legidegesitobb celeb
2017. szept. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ő mondta azt, hogy minden nőnek jár a gyémánt, ha nem is ezekkel a szavakkal. Most oké, eljegyzés meg ilyenek alap, de érted... első randira is 5(0) csillagos prémium étterem az elvárás? o.O


Meg na, egyedül élek Budapesten egy albérletben, mellette azért tudok is félretenni, ha nem is százezreket havonta, de tudok.

Mellesleg nekem prioritásban előrébb van az, hogy saját lakásom/házam legyen, mint hogy valami jobb Toyotával, Hondával járjak.

( Igazi álom egy Alfa, de az még odébb van. :/ )


De ez ezek szerint még kevés nekik.

2017. szept. 27. 00:17
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyen keresgélsz. Az általad emlegetett marketingespcsák tipikusan a "nyóckerbő származom, prlinak születtem, de kinézek valahogy aztán tarcson el valaki" jellegűek. Aki ért a marketinghez, saját céget alapít (igen, nőként is) és nincs rászorulva a pénzes mókusokra. Ezek a cicák semmit sem érnek sem szakmailag, sem emberileg. Egyébként normális ember az aranyásókat ugyanúgy elítéli, sőt.
2017. szept. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
ahogy mondják a többiek.. és ahogy vannak, akik még mindig hisznek a fidezsben is!...
2017. szept. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, te milyen cégnél dolgozhatsz, de az értelmesebb körökben én eddig még sehol nem találkoztam azzal, hogy vajna timiről pozitívan beszéltek :D Egy közröhej tárgya a mindennapokban és az interneten is, az aranyásók magyar ikonja. Nagyon furcsa társaságokat fogsz ki.
2017. szept. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
ui: És épp ezért szerintem nem is igazi a kérdés :D
2017. szept. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!