Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha már nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már nagyon kívánom a szexet, de nincs barátnőm, örömlányhoz nem szeretnék menni? (lent folytatom)

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, nem volt még barátnőm, szűz vagyok még, szexelni már nagyon szeretnék, de nem örömlányokkal, hanem igazi barátnővel. Viszont az ismerkedésben nem vagyok túl jó, ezért nem tudom hogy mikor találom meg az igazi.

De már folyamatosan a szexen jár a fejem. Ezt hogy lehet kibírni, mert néha nagyon rám jön a szexelhetnék? Ebbe amúgy bele lehet bolondulni?

És normális, hogy ennyire szexelni szeretnék?


Légyszi normálisan válaszoljatok!

Üdv, 20F


2017. márc. 24. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Most így hirtelen nem tudom mit mondhatnék, a legtöbb a személyiségedtől függ.
2017. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te nem akarsz NAGYON szexelni. (Találtál volna rá modot ha olyan nagyon szeretnél.)
2017. márc. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

20 évesen egy pasi szűz? Hááát...

Még várhatod az igazit, de én nem bízom benne hogy hamar megtalálod.

Nem kell igazat adnod nekem, de - szerintem - vagy elmész mielőbb egy fizetőshöz, vagy egyre jobban felgyűlnek a gátlásaid, ami sehova sem fog vezetni!

A szex hozzátartozik az élethez, nem tudd miből maradsz ki!

A te korodban teljesen normális az, hogy folyton szexelnél - az nem normális, hogy ezt nem teszed! Csak ennek hiányába belebolondulni talán nem lehet, mert van spontán magömlés, recskázás, de hogy nem egészséges, az biztos!

Én a helyedben nem finnyáskodnék, mielőbb örömlányhoz fordulnék! Mindenki azzal főz, amije van...

2017. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dönts ugy, hogy a saját kezedbe veszed az életed és teszel azért, hogy több legyen az önbizalmad, megkeresed az értékeid. Beszélgess olyanokkal, akiknek jol megy a kapcsolatteremtés. Sajnos, ha az ember nagyon dugni akar és csak ez mozgatja, pont forditva tud elsülni a dolog, és egyáltalán nem jön össze a dolog. Ne görcsölj, probáld meg elengedni ezt az akarást, öszintén érdeklödj a lányoknál, hogy kik ök, mi érdekli öket, légy önzetlen, amennyire csak tudsz, és bizz a sorsban, mert a sors nagyon tudja támogatni a komoly döntéseket. Egyébként mélyen együttérzek veled, nagyon nehéz ez az állapot. De van kiut! Mégha kell türelem és eröbefektetés hozzá.
2017. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A leírásodból az jön le, hogy csak a szex miatt akarsz barátnőt. Az a baj, hogy ha ennyire a szexre hajtasz, azt a lányok észre fogják venni, és úgy nem lesz barátnőd. Alkalmi szexkapcsolatot esetleg összehozhatsz szórakozóhelyen, ott vannak olyan lányok, akik szintén csak a szexre utaznak, de nem "hivatásos" örömlányok.
2017. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!