Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26 évesen örömlányhoz menni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen örömlányhoz menni?

Figyelt kérdés

26 éves szűz vagyok. Sok randin vagyok túl, volt már párkapcsolatom is, de a szexig sose jutott el még a dolog. Annyira fusztrál már a helyzet, hogy gondolkodok azon, hogy el kéne mennem egy hivatásoshoz.

Volt már valaki ilyen helyzetben?


2016. jan. 31. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nos, az egyetlen közös vonásunk a korunk :D Nálam még se randi, se kapcsolat nem volt...mégsem akarnék ilyenbe belemenni
2016. jan. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Miért nem? Morális vagy egyéb okok?

Igazából én se tartom épp büszke dolognak, de annyira frustrál hogy mindig a jobbkezem csak az ami segít, hogy már lassan beleőrülök

2016. jan. 31. 21:01
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Szia! Szerintem semmi okod nincsen elkeseredni ez miatt. Örömlányhoz szerintem ne menj, mert ki tudja mit kapsz el tőle, főleg ha egy olyat fogsz ki, mert 10-ből 8-nak tuti valamilyen nemibetegsége van. Biztosan eljön majd az az idő, amikor megtalálod azt a lányt, akivel eljut a szexig a dolog. A jó dolgokra mindig várni kell van ez a mondás. :) Ha pedig találsz majd egy olyat, akkor mindenképpen vázold fel a helyzetet, hogy neked ez lesz az első még csak stb, mert a nők értékelik, ha nem minden 2. csajjal fekszel le és nem vagy hímringyó. Hidd el, én ezt tanácsolom, gondold meg, remélem segítettem kicsit. 21/mf
2016. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én csak 1 dolgot javaslok, azt hogy lépj. majd közben vagy utólag vagy már későn eszedbe juthatnak jobb ötletek. a lényeg hogy tegyél valamit
2016. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

türelmesen várok már lassan 8 éve, ma volt születésnapom, és csak ez jár a fejemben


17 éves korom óta randizgatok, havi 1x biztos hogy találkoztam lánnyal

Volt több is, akivel együtt is voltam pár hétig, volt petting, láttam már meztelen nőt...de valahogy a szex sose jött össze. És nem tudom miért

És zavar. Elhiszem, hogy egy lány értékeli hogy nem fekszek le akárkivel, csak már a mindennapi dolgaimról tereli el ez az állapot a figyelmemet

2016. jan. 31. 21:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Gyere hozzam;) 17l
2016. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
küldj privit
2016. jan. 31. 21:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Neked kell ebben döntened. Én nem mennék. 29 vagyok, de még randiig sem jutottam el soha a külsőm miatt, de prostihoz nem mennék így sem.
2016. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem még ennyi sem volt, már régóta szeretnék eljutni prostihoz, csak a szorongásaim nem engedik.

26F

2016. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vannak igényes prostik..az utszelinek lehet hogy van valami baja de a normalisnak akihez hazhozmesz annak nem hiszem..amugy meg gumival dugod meg..meg kerhetsz tole papirt hogy nincs-e vmi baja..

De amugy sokat nemsegitene..en 19 eves vagyok es most vesztettem el..

Utana elmentem kvahoz,de az nem dobott annyira az onbizalmam

2016. febr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!