Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26 évesen örömlányhoz menni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen örömlányhoz menni?

Figyelt kérdés

26 éves szűz vagyok. Sok randin vagyok túl, volt már párkapcsolatom is, de a szexig sose jutott el még a dolog. Annyira fusztrál már a helyzet, hogy gondolkodok azon, hogy el kéne mennem egy hivatásoshoz.

Volt már valaki ilyen helyzetben?


2016. jan. 31. 20:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10es vagyok,hamarabb elkuldte mint kellett volna..

Szoval a kva nem dobott az onbizalmamon a rendes csaj az igen..

Szerintem varj meg egy kicsit.

Probalj meg lazabb lenni esetleg,nincs mit veszitened,menj bulikba szorakozz..

2016. febr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, menj el! Lehetőleg idősebbet válasz, és előtte beszéld meg vele, hogy te még szűz vagy. Ja, és mikor elindulsz, előtte verd ki. Aztán meglátod hogy jó lesz! Én is igy vesztettem el a szúzességem 20 évesen. És utána ment a szex!
2016. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!