Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki lenne csak ezért elmenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne csak ezért elmenni örömlányhoz?

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottam barátnőmmel, mert sajnos vele sem passzoltak a vágyaik az ágyban.


28 évesen nem vagyok egy nagy Don Juan, mert eddig csak 4 nővel volt kapcsolatom, és sajnos velük sem hosszú életű, mert míg én nagyon is vágyom az orális szexre, izgat a gondolata minden szempontból (hogy én kényeztessek, és az is hogy engem kényeztessenek), ők teljes mértékben elutasították ezt.

Főleg az volt az ok, hogy egyszerűen gusztustalannak tartották már a gondolatot is, hogy ott csinálj bármit is a száddal, ahol a partnered pisil. :( :(


Lehet velem van a gond, de én abszolút semmi undorítót nem látok ebben, sőt... be kell vallanom felcsigáznak az olyan videók, ahol a nő elspriccel a nyalástól. Tudom, hogy az pisi, de nem tehetek róla, izgalmas számomra.


És ez csak az orális szex iránti vágyakozásom... sajnos ilyen parnerek mellett a többi beteges vágyammal már elő se mertem eddig hozakodni nekik: kikötözés, szembekötés, orgazmuskontroll vagy éppenséggel a tovább izgatás stb. :$


Már nagyon szeretnék végre nem csak behatolásosan szexelni, hanem belekóstolni egy punciba, és kövezzetek meg érte, de arra is vágynék, hogy engem elégítsen ki egy nő orálisan.


Szerintetek nagyon gáz lenne csak emiatt ellátogatni egy hivatásoshoz?


28/F



2017. ápr. 2. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Eleg onzo nokkel voltal eddig akkor... rossz helyen keresed oket ez a baj.
2017. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Lehet félreérthető voltam. Én sem nyalhattam ki őket, mert undorítónak tartották magát az orált minden szemszögből... :(

Én viszont nagyon izgatónak tartom, ha belegondolok is... :$

2017. ápr. 2. 16:47
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem gáz ha más megoldást nem találsz. Valószínűleg eddig rossz partnerekkel hozott össze a sors sajnálom. A többi vágyaddal sincs gond. Sok sikert. :) 23 N
2017. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem gáz egyáltalán.

Az a gáz,hogy b,nőid így gondolkodtak.!

Hol ismerkedsz te ? :D

Ez alap kellene legyen :)


N.

2017. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Két lányt az egyetemi könyvtárban ismertem meg.

Egyiket buliban vittem táncba, majd további randizás és más lett belőle.

Utolsót az egyik internetes társkeresőn ismertem meg.

2017. ápr. 2. 17:50
 6/11 anonim ***** válasza:
teljesen normális vágyaid vannak, főleg ami az orált illeti. a pasik 95%-a kedveli! valószinű eddig ezekkel a lányokkal nem volt szerencséd. egyáltalán nem gáz elmenni egy hivatásoshoz emiatt.
2017. ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem minden vágyad bejön,mert én is vágyok azokra.
2017. ápr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy az pisi, de nem tehetek róla, izgalmas számomra. "

Van pisi és van a squirt. Nem ugyanaz a kettő.

Még az ízük is más! :)


A vágyaid meg teljesen normálisak.

Valami hatalmas "szerencse" kell ahhoz, hogy egymás után 4 db, orált nem szerető nővel gyere össze. Szerintem a nők csak kis része viszolyog csak az oráltól, szóval 4 egymás után igazi kuriózum.

2017. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet kuriózum, de inkább ne lennék ilyen "szerencsés"... :/
2017. ápr. 2. 22:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Az anált is utálják...az orált is..Akkor mi jó ezeknek egyáltalán?
2017. ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!