Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire gyakori, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gyakori, ha egy lány nem tud elmenni szex közben?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1,5 éve élek szexuális életet, ő 19 én 20. Ez idő alatt egyetlen egyszer sem tudott elélvezni.Szex közben abszolút semmi, de a nyalástól sem érez semmi különöset. Már nagyon rosszul érzem magam emiatt, szeretném, ha ő is el tudna menni. Rossz látni, hogy ő is mindig csalódott, amikor már rengeteg alkalom után sem sikerült, és olyan is van, hogy én már egy csomószor elmentem, neki meg még csak nem is jó érzés.

Mit tudok tenni? Ugye lehet, hogy sikerülni fog neki is?


2017. ápr. 2. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé gyakori. A legtöbb nő azt se tudja mi az a hüvelyi orgazmus
2017. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csikló orgazmusa sem volt még soha?
2017. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor a hüvelyi ezek szerint nem akkora probléma, de az a baj, hogy csiklói sincs neki.
2017. ápr. 2. 12:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

igen gyakran előfordul sajnos! ha maszturbál ugy sikerűl neki elmennie?

az előjáték elég hosszu amikor szexeltek? Fájdalmat érez amikor behatolsz?

2017. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Maszturbáláskor el tud menni, de velem még sosem :/ Nem fáj neki a behatolás. Előjáték egy ideje nincs annyira.. Kinyalom mindig, de ez neki valahogy nem annyira jön be.
2017. ápr. 2. 12:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte én sem tudtam elmenni, mert annyira hozzászoktam, hogy magamnak csinálom, de addig kísérleteztünk, hogy utána a barátom is megtanulta, mi a jó nekem. Bár ehhez az is kell, hogy szoljon ő is, hogy mi a jó, mi nem. Te pedig nem csak ki-be húzogasd, mert azt egyáltalán nem élvezi a nő, kézzel is segítsd
2017. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Önkielégítéssel el tud élvezni?

Ha igen, akkor 2 dolog lehet:

- vagy nem figyelsz rá, bár akkor valszeg a kérdést sem írtad volna ki, mert nem is érdekelne

- vagy valami pszichés/lelki problémája van, ami gátolja


Ha meg önkielégítéssel sem tud elélvezni, akkor az szintén valami pszichés para, de ez már végképp nem a te hibád.

2017. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En sem tudtam meg sohs, de igy is elvezem.

26/n

2017. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha magának sikerül, akkor neki kellene tanítania. Néma gyereknek az anyja se...

Neki kellene elmondani, hogy mit élvezne.

2017. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!