Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kezelnétek lányok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek lányok ha ilyen lenne a pasid?

Figyelt kérdés
Sokszor azért nincs kedvem szeretkezni vagy maszturbálni mert nyűgnek érzem, hogy az ejakuláció után tisztálkodni kell illetve még kell oldani hogy hova történjen az elelvezés és figyelni nehogy össze kenjünk valamit. Meg még magyarázkodni kell hogy miért megyek fürdeni..
2017. szept. 26. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Srác vagyok. De én is tudom hogy ekkor szakítás a vég. Ilyenkor az agy valamiért összepárosítja valamivel amitől tudatosan undorodsz. Fura.
2017. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Igénytelennek tűnsz. És miért is kellene magyarázkodni? Teljesen természetes dolog.
2017. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem sokáig lenne a Pasim az tuti.

Mosógép van , Tiszta ágyneműhuzat és lepedő mindig van (több is) .

Szex, maszturbáció előtt -után ALAP a tisztálkodás Legalábbis nálam.

Szóval no para.

Masztinál készíts oda magadnak valami rongyot

Szexnél meg élvezhetsz gumiba. Vagy törölközőt raksz magatok alá.

De fentebb írtam hogy ki lehet mosni!!

Ne legyél finnyás.

23 N

2017. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még ilyet!! Nincs mosógépetek?????
2017. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kinek kell magyarázkodni, és mit? Ha nekem úgy van kedvem, akkor elmegyek fürdeni 3x is. Megesett már, senkit nem érdekelt. De ha érdekelt volna se állok le macyarázkodni. A másik problémára pedig ott van az óvszer!
2017. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ne is ebédelj, mert úgyis kisz@rod.

Ilyen pasin csak nevetnék egyet, biztos nem erőltetném a kapcsolatot vele.

2017. szept. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Miért kéne ejakuláció után tisztálkodni? Mielőtt berakod újra akkor töröld meg egy vizesronggyal, ha akarod. Egy vadkempingben, hogy kefélnél sátorban egy hétig ilyen felfogással? Az összekenésről meg annyit, hogy a tárgyak vannak miértünk és nem fordítva. Ha a kispárnára csurran egy liter véletlen akkor mi van? Megfordítom és majd kimossa akinek nem tetszik..
2017. szept. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Nap hülye kérdése megvolt...
2017. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jeez...
2018. júl. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megkérdezném, hogy titkon nem aszexuális-e, mert csak ők nem kívánják a szexet bizonyos okok miatt, a többi csak kifogás.

Keress aszex nőt, az nem problémázna emiatt.

2018. júl. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!