Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti hogyan kezelitek/ke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan kezelitek/kezelnétek ezt? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Bele is vágnék a közepébe: 22 éves lány vagyok, két és fél éve élek egy jól működő, hetero kapcsolatban. Imádom a srácot, ennek ellenére az utóbbi időben felerősödött a vágyam a lányok iránt. Páromat nem zavarja, tudta amúgy is, hogy biszex vagyok, tulajdonképpen engedélyt is kaptam, hogy tegyem, ami jól esik, számára ez nem számít megcsalásnak, de én akkor is úgy érezném, utálnám magam érte.

Szóval: el fog ez múlni idővel? Ha más lányok vannak/voltak ilyen helyzetben, hogyan kezeték?



2016. okt. 7. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem csináltok lányos hármast?
2016. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel kifogtam az univerzum talán egyetlen férfiját, akit nem izgat az ilyesmi...:D
2016. okt. 7. 14:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elso LANYOS harmast irt!

Tehat harom lanyrol gondolta a harmast!

Amugy emiatt tenyleg fura a pasid!

Egyatalan mi izgatja?

2016. okt. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
(Nem három lányra gondoltam, 2N1F-re)
2016. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem arra szeretnék kitérni, hogy mi izgatja a páromat, vagy fura-e vagy sem, hogy "beéri" velem is, hanem arra, hogy hogyan kezeljem ezt az érzést.
2016. okt. 7. 15:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Létezik még egy pasi, aki olyan mint a párod. Az én barátom dettó ugyan ez, illetve nekem is hasnoló vágyaim vannak. Az első egy-két lányos kalandom buli keretein belül történt, a barátom is látta a dolgot. Ott tapasztaltam igazán azt, hogy nem zavarta. Amíg csak mondta, hogy nem zavarná, addig fenntartásaim voltak a dologgal kapcsolatban. Azóta tudom, hogy tényleg elfogad úgy ahogy vagyok. Beszéljetek a dologról, hogy hogy tudnátok elképzelni. Sok sikert és jó szórakozást! 19/L/Bi
2016. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne is haragudjatok, de ez nagyon hülye felfogás. Miből másabb lánnyal, mint pasival félrekefélni? Mert az egyikek farka van, a másiknak nincs? Akkor ha már van segédeszköz, akkor úgy megcsalás? Vagy mi mégis ebben a logika?
2016. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!