Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hogy kezelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk az egyik barátnőtök elmondaná neked, hogy szexuálisan vonzódik hozzád, akkor azt diszkréten kezelnéd, vagy elmondanád a többieknek?

Utána gondolom furcsa lenne a helyzet, amikor továbbra is összejár a társaság, barátnők és pasijaik, és közben tudod, hogy az egyik barátnőd akarna tőled valamit, ha te is tőle, és erről se a barátja nem tud, se a barátnői, csak te.


2015. ápr. 19. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen diszkréten, de furán.
2015. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Titokban tartanám a dolgot. Nem kürtölném szét, az biztos.
2015. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Diszkréten, ez nem kérdés. Hiszen a barátnőm, megbízik bennem, gondolom ő sem azért mondta el nekem, hogy utána másokhoz szaladjak a "nagy hírrel".
2015. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jó nagy suttyó lennél, ha elmondanád a többieknek is az tuti. meg persze bnő nem tesz ilyet, szóval ne is tekintsd magad annak akkor.
2015. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

meglepődnék kicsit, az biztos :) ha részemről ok a dolog akkor természetesen mehet (fantáziáltam már néha ilyenről de a barátnőim "sajna" nem esnek ebbe a kategóriába), ha meg nem, akkor finoman közölném vele, h sajnos ez most nem fog összejönni.

és persze nem mondanám el senkinek...

2015. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igazából, ha én nem akarok tőle semmit, akkor csak addig lenne fura vele összejárni, amíg nem teszi túl magát ezen. azért egy ilyen fellángolás még lányok között se tart örökké...
2015. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"jó nagy suttyó lennél, ha elmondanád a többieknek is az tuti. meg persze bnő nem tesz ilyet, szóval ne is tekintsd magad annak akkor."


Nem nálam próbálkoztak be, hanem én nem merek bepróbálkozni.

Én is diszkréten kezelném, ha nálam bepróbálkozna egy barátnőm, ha hetero lennék, de azért félek.

Sajnos nem californiában élünk, ahol elfogadják a homoszexualitást.

2015. ápr. 19. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!