Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy prosti elküld...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy prosti elküld azért mert hiányos a fogsorom?

Figyelt kérdés
Lakásos, rosszlányokról...

2017. szept. 25. 14:00
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
És pótlás szempontjából nagyon nem mind1, hogy valakinek pl. egy létező fogát ütötték ki, amit pótolni kell (ez esetben csak az implantot kell fizetnie gondolom), vagy valakinek oda kell fogad beűltetni ahol sose volt.
2017. szept. 26. 13:23
 22/25 kovpet ***** válasza:
Értem, sajnálom. A TB nem fedezi semelyik részét?
2017. szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Ezt a problémát még gyerekeknek sem fedezi semmi, megcsak kedvezmény sincs.

Gyerekként meg engem amúgy sem érdekelt (sajnos a szüleimet sem)...

2017. szept. 26. 14:17
 24/25 anonim ***** válasza:

Ja tudom, nagyon drága. USA rokonom képes volt eljönni Mo-ra, mert itt "olcsó"... az első fogsor rendbetétele 10 millio HUF volt.


Műfogsorra nincs lehetőséged? Betehetős...faternak az van, és az egész olcsó volt. 100 alatt megúszta

2017. szept. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Honnan hiányzik 3 fogad??????
2017. szept. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!