Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy prosti elküld...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy prosti elküld azért mert hiányos a fogsorom?

Figyelt kérdés
Lakásos, rosszlányokról...

2017. szept. 25. 14:00
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

3 fogam nincs, s mivel soha nem is volt (fogcsíra hiány) így 2-3 millió alatt nem úszom meg.

Amúgy egyetemista vagyok, mellette 120-at keresek.

Anyáék adnak még valamennyit.

Szűz vagyok, s nem szeretnék az lenni.


Tudom, hogy lenne aki így is elvállalna, de én igényes lányhoz szeretnék menni.

16 egym óra, amit azért bőven megengedhetek magamnak.


A fogaim a legjobb esetben is 1.5 év múlva lesznek kijavítva.

2017. szept. 25. 16:05
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Fú most minden ide író rosszindulatú nő nézzen magába egy kicsit az utóbbi írás után... durr egy pofon.


Így kell belerúgni a földön fekvőbe, és kacagni rajta a tökéletes kis életetek foteljából - úgy, hogy nem tudtok róla semmit.


Újból megnyilvánult a női kegyetlenség, mely határtalan. A 30 évem alatt a legelvetemültebb formáit ismertem ki, főlet, hogy idős szűzként mindezt el kellett viseljem. Kérdező én pontosan tudom mit érzel, én is későn prostival vesztettem el. Hidd el vannak teljesen normális, értelmes lakásos lányok, akik megértik ezt a problémát...és ha higiéniában oké vagy, normálisan öltözöl, kedves vagy, esetleg viszel neki egy tábla csokit akkor gond nélkül fogad majd. Nekem sokat segített, persze nem azonnal... de oldódtak a gátlások, beindult a karrier és helyrejött az önbizalmam. Bár én nem nagyon fogok bízni soha a nőkben, mert ismerem a valódi énjüket... de azok akik a földön rúgtak 18 éves lúzer de kedves fiú koromban, most a tenyeremből esznek. Most már nem vagyok kedves, inkább flegma, kicsit nárcisztikus... sajnos ez az amit imádnak a nők, (persze mértékkel adagolt kedvesség mellett) ha ezt a férfi jellemet tudod hozni már szüzesség elvesztése után, akkor sínen leszel. Összejön az a fogbeültetés is, én még diákhitelt is felvennék rá...


Sok sikert és kitartás. :)

2017. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Na végre egy intelligens hozzászoló
2017. szept. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog, max csókot nem vállal de foghiány miatt nem zavar el
2017. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

12-es kommentelő, egyetértek veled.

Nevetséges ahogy elítélnek mindenkit azonnal anélkül, hogy tudnák mi áll a háttérben.

2017. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Ja és az különösen becsülendő, hogy 120-at keresel egyetem mellett dolgozva. Szerintem kevesen képesek erre...


Ajj, legszívesebben adnék kölcsön egy millát, hogy rendbetedd a fogaidat. Tényleg mindig a jó és szorgalmas emberekkel b..szik ki az élet.

2017. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
amúgy melyik fogaid nincsenek?
2017. szept. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez egy halál komoly válasz..!!! Nem a fogaid fogja nézni!!! Valószinű magában fogja gondolni. De légy nagyon nagyon ápolt és öltözz fel normálisan,mert fontos az első be nyomás!! Ez nem vicc!! Mind el vesz a figyelmet a fogaidról! Utána szard le..!! Ugy sem kinézetre megy a dolog, csak részedről...!! Mosolyogj ne légy fa pofa!! Fogadd meg!!!!
2017. szept. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 kovpet ***** válasza:
0%
Ha három fog pótlása 3 milla lenne, akkor a fél ország fogatlan lenne és csak a felső tízezernek lenne fogpótlása. Kizártnak tartom, hogy 3 milla a három fogad, kivéve, ha kocsit is veszel belőle, amivel majd a fogtechnikushoz jársz :)
2017. szept. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez nem egyszerű fog pótlás.

Maga a fogimplant amúgy 250 000 darabja, + fogszabályozás is kell előtte.

Ínydeformációt műteni kell, állkapocs pótlás (utóbbi kettő nem is látszik, olyan kis mértekű, de a sikeres beültetéshez szükséges)...

Illetve keress csak rá itt akár a fogcsíra hiányra, vannak hasonló kérdésem hasonló árakkal, ez egy bonyolúlt dolog.

2017. szept. 26. 13:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!