Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a baj azzal ha házasság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj azzal ha házasság előtt nem szeretnék lefeküdni valakivel?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok... már nem vagyon szűz volt egy komoly kapcsolatom... de még is úgy döntöttem az életemben hogy házasság előtt nem szeretnék szexuális kapcsolatot. Szeretném megismerni a másikat... és a nász éjszakát igazán élvezni vele. Mi baj ezzel? Ennyire szörnyű gondolat ez már a mai világban? :(



Egy normális, 21 éves, főzni és nokedlit szaggatni tudó lány :(



2017. szept. 18. 15:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
"már nem vagyon szűz",csak én nem értem a kérdést?
2017. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
A következő párjával nem akar a kérdező lefeküdni a házasságig.
2017. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
67%
Ez így elméletben nagyon szép dolog, viszont a szex nagyon kulcsfontosságú tényező tud lenni. Ha nem passzoltok össze sajnos előbb vagy utóbb rá tud menni a házasság. Inkább egy sima kapcsolat menjen tönkre mint házasság a szex miatt. Nem is gondolnád mennyi kapcsolat megy szét a szex miatt.
2017. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Ok. Nem akarsz. De mit vársz ettől? Mi a célja? Vagy csak sportból, hogy kibírod-e, a fiú kibírja-e?

Ha az együttjárás egy hónap, és utána házasodtok, akkor szerintem nem gáz.

Az USA-ban teljesen elfogadott.

Esetleg rossz tapasztalatokat szereztél az elsővel?

De ugye nem ezzel szeretnéd a fiú döntését meggyorsítani?

A fiú megvan már, vagy elméleti a döntésed?

Térjünk vissza a kérdésre, ha már lesz kiszemelted. ;)

2017. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem fontos a szex?

Hát persze,hogy nem,végül is házasság mellett is lehet majd szexelni mással is,kapcsolaton kívül.


De nem hinném,hogy a kérdező olyan alkat,akinek ez bejönne.

2017. szept. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
51%

Szűzen már nehéz lesz férjhez menni.

És az értelmét sem látom az egésznek. Mégis mire lenne ez jó?

2017. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Tudod, amiert regen ezt kitalaltak, arra mar megvannak a megoldasok. Pl gumiovszer. Miert akarsz kicseszni sajat magaddal es a jovendobeli szerelmeddel is? En ezt nem tudom megerteni, ne haragudj. Csak ugy tudom ezt elkepzelni, hogy valami trauma vagy lelki problema all a hattereben. Normalis ember nem akar maganak rosszat.
2017. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
49%
Az előttem szólók nagyon jól leírták, főleg a 18-as hozzászólása tetszett. Amúgy hidd el egy pasinak többet számít, hogy jó legyél a szexben, vadmacska, akin látja, hogy szívből kívánod Te is és azon legyél, hogy jó szex partnere is legyél (persze minden másban is), minthogy tudsz-e nokedlik szaggatni. Hidd el önként és dalolva kiszaggatja a nokedlik helyetted, ha minden kívánságát teljesíted az ágyban. :) Akkor a tenyerén hord egy pasi. :)
2017. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!