Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a baj azzal ha házasság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj azzal ha házasság előtt nem szeretnék lefeküdni valakivel?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok... már nem vagyon szűz volt egy komoly kapcsolatom... de még is úgy döntöttem az életemben hogy házasság előtt nem szeretnék szexuális kapcsolatot. Szeretném megismerni a másikat... és a nász éjszakát igazán élvezni vele. Mi baj ezzel? Ennyire szörnyű gondolat ez már a mai világban? :(



Egy normális, 21 éves, főzni és nokedlit szaggatni tudó lány :(



2017. szept. 18. 15:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs ezzel, csak értsd meg, hogy azzal sincsen baj, ha a férfiak elsöprő többsége számára ez 2017-ben nem lesz elfogadható. Sok szerencsét ahhoz, hogy találj valakit, aki e terén a 100 évvel ezelőtti mércéjéből szerint akarja leélni életét.
2017. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Szaggathatnál valódi nokedlit is addig! :D
2017. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
88%
Dönthetsz így, csak nem biztos, hogy ezzel jól jársz. Szexualitáshoz egészségesen viszonyuló, normális férfinak így nem fogsz kelleni. Fiatalságukat szexuális nyomorban leélő kretének közül viszont válogathatsz.
2017. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem baj, nem nekem lesz szr, hanem neked.
2017. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért baj, mert vélhetöen az a fickó, aki így belemegy veled a házasságva vagy szüz, vagy nincs szexuális kulturája. Ez pedig neked lesz rossz, mert nem fog tudni kielégiteni, hiszen egy nönek sokkal nehezebben van orgazmusa, mint egy ffinek.
2017. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
83%

Már nem a középkorban élünk,ahol eladták szüzen a nőket.


Nem is értem egyeseknek miért jó ez?


Ne haragudj meg,de ez nagyon primitív gondolkodásmód,és felelőtlen is.

Mielőtt férjhez mész nem ártana megismerni az illetőt,és ehhez a szexuális rész is hozzátartozik.


Nőj fel!A fehér lovas hercegnek is van farka,nem csak a lónak!

2017. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Le fognak pontozni, de szerintem nem attól lesz rossz vagy jó a házasságod, hogy működik-e a szex közöttetek. Az is hozzátartozik, de csak egy részben. Vannak a szexnél fontosabb dolgok is egy párkapcsolatban. Tehát nincs baj ezzel a hozzáállással.


A tervednek sokkal nagyobb buktatója, hogy kicsi az esélye ilyen türelmes férfinak. De sok sikert, hogy találj egy ilyet, ha ezt szeretnéd. Én szurkolok neked!

2017. szept. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
59%

Tisztelem az elhatározásodat, de megmondom, mi a baj a terveddel. Az, hogy az ember jó esetben azzal házasodik, akit mindennél jobban szeret. Aki fontos neki, és akinek mindenben a legjobbat akarja. Ha nem ismeritek egymás igényeit, lehetőségeit, libidóját, vérmérsékletét, urambocsá' altesti adottságait, az nagy lutri. Zsákbamacska. Zsákbamacska esetén pedig min. 30% az esélye, hogy bukik a mutatvány, és boldogtalanná teszed azt akit boldoggá akartál tenni.

De van más is. Az, hogy az ember jó esetben azzal házasodik, akit mindennél jobban szeret. Ha pedig igazán szerelmes vagy, nem létezik, hogy a fiú nem tudja elvenni az eszedet annyira, hogy leszard az elhatározásodat. Mert ha nem tudja megtenni, nem érdemes hozzámenned, mert nem ő a te embered. Mert nem tudott teljesen magába zúgatni.

És még valami. Tekintsünk most el a fentiektől, és tegyük fel, hogy megismerkedsz álmaid pasijával. Ha ő nem tudja elvenni az eszedet, akkor két dologra gondolhat:

1. Nem ő a te embered.

2. Frigid vagy.

Egyik sem jó ómen ahhoz, hogy megvárja veled a házasságot.

2017. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Engem is le lehet pontozni, de szerintem az nem szerelem és nem is kapcsolat, ahol nincs szexuális vonzalom és testi vágy. Egy kapcsolatban a szeretkezés egy olyan "csapatépítő tréning" féle, szerintem egy szeretettel teli, "intim", közeli kapcsolatnak elengedhetetlen része. Ahol szerelem van, ott szexuális vágy is.

Meg a nászélszakát is csak úgy tudjátok élvezni, ha már tisztában vagytok a másik testével, igényeivel, hogy mit szeret és mit nem stb.

2017. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

A nokedli szaggatás jó kéz és ritmusérzéket igénylő konyhai tevékenység. A főzni tudás sem elhanyagolható skill. Egyszóval minden adott, ahhoz a kritériumhoz amelyben leszögezed, szex kizárólag a nászéjszakán kerülhet sor.

A férfi tudja, nokedliszaggató skill-lel rendelkez hölgy micsoda kincs az ágyban. Kevesen tudják, de egy konyhában ügyesen mozgó hölgy, minden tevékenység hasznára válik az ágyban, a krumplipucolástól a tojásfehérje habbá veréséig.

Csak téged féltelek. Mi alapján fogadod el a lánykérést? Milyen skill birtoklása jelent előnyt számodra, hogy az illető ne kerüljön kikosarazásra?

2017. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!