Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a baj azzal ha házasság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj azzal ha házasság előtt nem szeretnék lefeküdni valakivel?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok... már nem vagyon szűz volt egy komoly kapcsolatom... de még is úgy döntöttem az életemben hogy házasság előtt nem szeretnék szexuális kapcsolatot. Szeretném megismerni a másikat... és a nász éjszakát igazán élvezni vele. Mi baj ezzel? Ennyire szörnyű gondolat ez már a mai világban? :(



Egy normális, 21 éves, főzni és nokedlit szaggatni tudó lány :(



2017. szept. 18. 15:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
20%

Semmi baj nincs ezzel. A szeretkezés helye a házasságban van, s sok erőt az elhatározásodhoz! :)

Hajrá! S ha segítség kell, írj bátran! :)

2017. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
A nokedli szaggatás hogy jön ide? Én is tudok na bumm. Ez a te döntésed, de én azt mondom, hogy a jó szexuális kapcsolat a hosszútávú párkapcsolatok alapja. Mit csinálsz, ha a házasság után derül ki, hogy nem illetek össze szexuálisan? (nem egyeznek az igények, vágyak, stb stb)
2017. szept. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj ezzel, hogy úgy kötöd össze valakivel az életed, hogy egy kulcsfontosságú tényezőről szinte semmit sem tudsz. Kb. olyan, mintha nem látnád, csak az esküvő után.
2017. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%

Majd ha jó szr lesz az ágyba, jöhetsz ide sírni h mi nem jó :D

Már nem mind1 ?

2017. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

A nokedli szaggatás egy kis vicc a végén.. :) Nem kell ennyire komolyan venni :)

Köszönöm az eddigi válaszokat! ment a zöld kéz mindenkinek!

2017. szept. 18. 15:24
 6/28 anonim ***** válasza:
71%
két személy szereti egymást. Mi lehet az, ami elválasztja őket? mi az, hogy nem illenek össze?
2017. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így hogy tudsz nokedlit szaggatni,nincs vele baj,várj vele nyugodtan😀😀😀
2017. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezzel nincs semmibaj, de vannak azért buktatók:

1. a párod még nem akar elvenni, mert korainak tartja, viszont nem akar még 3 évig szex nélkül sínylődni.

2. mivan, ha marhára nem fog működni a szex köztetek és ez csak a nászéjszaka után fog kiderülni?

Okés, lehet, hogy jól fog elsűlni és a sok várakozás miatt irrdatlan jó szexuális életetek lesz, de engem azért aggasztana a fenti két dolog.

Egyébként semmilyen fizikai kontaktus sincs? Mármint legalább egy kis petting, vagy popsiszex?

2017. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha birod a zsakbamacskat miert ne lenne normalis?

De akkor ne legyen gond hogy a partnered egy eleten at nem jo neked az agyban. S ne okozzon neked se gondot az hogy olyanokat kell teljesiteni hogy a ferjed rendben legyen ami meglepeteskent er. S ha megse teszed meg ne legyen gond ha esetleg idonkent felrelep. Ennyi, szoval nem gond de vannak feltetelek.

2017. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak annyi, hogy nem biztos, hogy kölcsönösen kompetensek lesztek egymásnak a hálószobában, tartósan. S ha ez a nászéjszakán derül ki, nos, abból válás lesz.
2017. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!