Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előny vagy hátrány egy nőnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny vagy hátrány egy nőnél ha túl hamar elmegy (5 perc kb. )?

Figyelt kérdés
2017. szept. 7. 10:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha 2 percig bírod, akkor nem előny, hogy 5 perc alatt megy el, amúgy elég jó, ha a nő hamar eltud elsőre élvezni.
2017. szept. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%

Nekem akkor is előny, ha csak egy menetes a csaj, mert 5 perc alatt én is simán elmegyek.

Azt meg nem szeretem ha sokáig vissza kell tartani, fűrészelni a csajt fél óráig keményen.

2017. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hatalmas előny. Srácok ne mondjátok már hogy 5 perc alatt nem tudtok ti is elmenni. :D
2017. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanám, hogy előny akkor, ha nem csak egy menetet bír
2017. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerencsés az, akinek a nője orgazmuskész. Ez egyébként valamennyire tanulható, és mivel a férfi egy kicsivel az elélvezés előtt még keményebb és vastagabb lesz, amit a nő érez, el lehet érni, hogy összehangolódjon az orgazmusuk. Nekem volt egy ilyen nőm, és csuda finom volt vele. Bánom, hogy nem bécsültem eléggé.
2017. szept. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Mindenképpen előnyt jelent.Igaz utána egy kicsit érzékeny de egy pár másodperc után finoman lehet fojtatni.Az én párom nagyon nehezen tud elmenni,de ha elélvezett utána már többször is eltud. Több együttlét után össze csiszolódtak

.

2018. ápr. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!