Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire hátrány, hogy elmélet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány, hogy elméletileg meg van beszélve, hogy mikor fogunk először lefeküdni? 18L

Figyelt kérdés
Én még szűz vagyok, barátom már rég nem, aki egyébként 24 éves. Tulajdonképpen nem arról van szó, hogy megbeszéltük, de célozgattam rá, hogy már lehet nem ellenkéznék, ha próbálkozna. Szerintetek ez baj?
2017. aug. 20. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Te érted amit leírtál? Mert én nem
2017. aug. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem baj,legalább tudja a fiú hogy szabad a pálya.

Gondolom,hogy már pettingeltek,onnan meg már csak egy lépés a szex.

2017. aug. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es: olvasd el még egyszer

2-es: köszönöm és igen, már pettingelünk

2017. aug. 20. 09:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne!Nagy baj az,ha megbeszélitek,hogy mikor ,hol tudtok zavartalanul szeretkezni.Az meg pláne szörnyű,ha még a védekezési módot is lezsírozzátok.:)


Egyáltalán nem baj,sőt!

2017. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ellentmondásos amit írtál. Akárhányszor is olvasom el. Persze ez neked nem tűnik fel,mert az összes részletet tudod.
2017. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

#5 pedig tök egyértelmű amit leírt, ne ezen rugózz már!


Egyébként nem baj, sőt! :)

2017. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ellenkeznék, ha próbálkozna. Ezt mondtam neki. És mivel már ő is nagyon szeretné, ezért gondolom természetes számára, hogy mikor találkozunk, próbálkozni fog. Ezért írtam azt, hogy elméletileg meg van beszélve.
2017. aug. 20. 10:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Dehogy is baj! Ne csinálj akkora misztikus problémát a szexualitásodból!

Mindegy h spontán v sem a lényeg a türelem a figyelem és az óvatosság a barátod részéről.

2017. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem nem valami madarat választottál aki hamar elsül
2017. szept. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!