Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom 2 perc alatt elélvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 2 perc alatt elélvez. Mit mondjak neki hogy változtasson ezen? Vagy hogy mondjam el neki? Már két éve eggyüttvagyunk de eddig birtam .19/L

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 08:43
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%
2. menet szokott lenni? Ha igen, a 2. menetnél is hamar elélvez?
2017. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
De ez neki így jó vagy erölködik és próbálkozik legalább? Ha nem, mond neki hogy ez így nem pálya, vannak szükségleteid és ez amit ő ad ez nem elég. (alapvetően ara törekszik minden rendes pasi a kapcsolatokban hogy minél jobban kielégítésére a bnőjét, de ez nálatok nem így van valamiért.) Változtasson vagy viszlát. Mert lehet a többi terén jó minden de ebbe belefogsz gebedni.
2017. aug. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 acelsziv ***** válasza:
100%
Haha. Mondd meg neki, hogy Gyere drágám szeretkezzünk kétszer. Lágytojást akarok főzni :D
2017. aug. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Emberi tulajdonsagok? :D


Siman mondd el neki. Persze ha 2 ev alatt nem oldodott meg akkor csak hasznalati targy vagy neki es majd keres masikat ha elegedetlenkedsz.

2017. aug. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

miért ne , ez nem emberi tulajdonság?

Am ha 2 év alaatt nem váltiztaott rajta akkor hagyd ha zavar. De ugye beszéltél vele erről?

2017. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
75%
hagyd ott*
2017. aug. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem miért kell a válaszolóknak ennyire rosszindulatúnak lenni és egyből a rosszat feltételezni.


Arra nem gondoltatok, hogy esetleg "alkatilag" ilyen a fiú? Korai megömlésről még nem hallottatok, ami általában pszichés eredetű? Ugye a pszichés eredetű gondokat nem lehet egy csettintésre megoldani...


[link]


Mivel a lány itt írja ki a kérdését, feltételezem nem beszélgettek erről a párjával.. Gondolom minden szex után megy a sértődés, hogy a lány nem elégült ki, ami a fiúban frusztációt okoz, ami miatt még inkább nem fog tudni teljesíteni..


"Màr kèt ève eggyüttvagyunk de eddig birtam"

Ez alapján a mondat alapján azt gondolom, hogy a kapcsolatotok már más téren sem működik, legalábbis benned biztosan nem. Akkor szakíts vele és ne raboljátok egymás idejét feleslegesen.

2017. aug. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt fogja rá válaszolni:

"Nem bennem van a hiba. Neked pontosan ugyanannyi időd volt rá, mint nekem."

Esetleg próbálj még ki pár trükköt: húzz fel neki 2 db gumit egymásra, olyan pózt válasszatok, amiben neki minél kevesebbet kell/lehet mozognia (pl. lovagló), stb.

Aztán ha nincs egy szem javulás se, hagyd a fenébe. Van közel négymilliárd férfi rajta kívül.

2017. aug. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%

Neki ez a dolog láthatóan nem olyan fontos mint neked.


Ha 2 év alatt nem érezte hogy ez nem OK, akkor reménytelen a dolog.


Sajnalom

2017. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
hát ha alkatilag iylen is , attól még nyalni megtanulhanta..
2017. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!