Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom 2 perc alatt elélvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 2 perc alatt elélvez. Mit mondjak neki hogy változtasson ezen? Vagy hogy mondjam el neki? Már két éve eggyüttvagyunk de eddig birtam .19/L

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 08:43
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
megtanulhatna*
2017. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
73%

2 év alatt, néma lányt játszottál, nem szóltál, hogy valami nem jó.


Meg is érdemled a sorsod, ha ennyire idióta vagy, amit mellesleg a srác jól ki is használ.

2017. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt egy szóval sem írta a kérdező, hogy nyalni sem tud a srác.
2017. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
65%

2 perc!? XDXD

Oké, én sem bírom órákig, de azért...ez lfasz.

Egy jó kapcsolat alapja a jó szex, ami a ti esetetekben nincs.

Hagyd ott azt a balfszt.

2017. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Màs gondok nincsenek a kapcsolatunkban es ez vegett nem szeretnèm őt otthagyni ... màshogy ki tud elègìtteni (nyalni) ... nem gumival vèdekezünk hanem fogamzàsgàtlòt szedek .. van amikor 5 perc nyugi 😂 igen van ùgy hogy egymàs utàn 2 menet de a màsodiknàl màr nem bìr elmenni ... ès sokszor fàj is neki ... ma megpròbàllok beszèlni vele .. köszönöm a vàlaszokat
2017. aug. 2. 10:12
 16/29 anonim ***** válasza:
48%
Bocs, hogy még lövök egyet, de ugyebár attól, hogy fogamzásgátlót szedsz, még fel lehet húzni egy (két) gumit is. Ha így sikerül a srácnak sikerélményeket elérnie, akkor majd előbb-utóbb elhagyod a gumit. (Ha nem, akkor a srácot.)
2017. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
AKkor meg ?
2017. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Imàdom amùgy a sexet vagyis ez előtt nagyon szerettem a volt baràtommal de most ... na mindegy majd meglàssuk
2017. aug. 2. 10:27
 19/29 anonim ***** válasza:

Ezek a dolgok pszichés eredetűek általában.

Kényes téma de mindenképp beszélnetek kell erről, de úgy hogy ne érezze majd nagyon rosszul magát, mert az többet fog ártani mint használni.

2017. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
93%

Az jutott még eszembe, hogy az "én nagyon szeretem a barátomat/barátnőmet, nagyon jól megvagyunk, ez is jó, az is jó, DE..." mondat az egy ún. indikátor-mondat. És nem a hosszú, boldog, problémamentes várható házasság indikátora.


A szexben az a jó, hogy elengeded magad, a másik is elengedi magát, és közben ez jó. Mindkettőtöknek jó. Ha a mostani helyzetben tartósan bennemaradtok, és esetleg össze is házasodtok, akkor hamar lesz belőletek egy olyan pár, akiknek az a nemi élete, hogy egy-egy külön szobában maszturbálnak.


Két év után még simán be lehet fejezni egy kapcsolatot. Két gyerek után is, de akkor már nem annyira simán.

2017. aug. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!