Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 éves nem szeretném elmondan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves nem szeretném elmondani a páromnak, hogy szűz vagyok, mert irtó cikinek érzem. Vagy rossz ötlet, mondjam el inkább?

Figyelt kérdés

Nő vagyok és ez elég furán hangzik, de szűz vagyok. Volt már pasim pár éve, akivel orális szexig eljutottuk, de megujjazni nem tudott, nagyon fájt.

Ebben a korban viszont már annyira cikinek érzem, hogy meg sem merem említeni még a legjobb barátnőimnek sem (ők azt hiszik, teljesen lefeküdtem már azzal a csávóval, akivel orál is volt). Nőgyógyászhoz nem is járok, meg 20 évesen amikor elmentem nem volt gáz, tudom hogy orvos de 30 évesen ott se mernék erről beszélni.

Ettől függetlenül a szexuális kultúrám, érdeklődésem nincs a béka segge alatt, ha előkerül a szex mint téma, jól ne tudok kapcsolódni a beszélgetésbe, "megjátszom" magam úgymond, így nem bukok le.

Most viszont összejöttem valakivel pár hete, ő nyilván már szeretné, de nem erölteti, viszont fogalma sincs, hogy szűz vagyok, nekem meg arról, hogy mondjam el neki. Arra gondoltam, nem mondanám el neki. Vagy ez rossz ötlet? Ő 40 éves, biztosan "minden vágya" egy szűz nő, ezért félek, ha megtudja, ki leszek dobva.



2017. szept. 3. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
szerintem tetszeni fog neki :)
2017. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
Ugyanez van velem, mint veled is, csak én 20 vagyok, és én is most jöttem össze egy sráccal, aki azt hiszi, hogy nem vagyok szűz. Félek elmondani én is..
2017. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha bizol.benne annyira hogy a szadba vedd a fa..rkat, talan ezt is el lehet neki mondani hogy ne ugy akasszon be hogy a plafonig ugorj. Az se baj ha kozvetlen elotte amikor a bugyidat huzza le a fogaval, de nem art ha tudja.
2017. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha gondolod velem gyorsan elveszítheted!
2017. szept. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
ha azt hiszed, hogy nem fog neki feltűnni, hogy még szűz vagy, akkor mégse tudsz annyit a szexről, mint állításod szerint. na de nem bántani akarlak, de azért lehet azt érezni, meg szerintem másképp viselkedik egy szűz/lány nő az ágyban, mint egy tapasztaltabb.. én már második alkalommal is sokkal bátrabb voltam, mint először. vagy például az is feltűnhet neki, ha vérzel, mert első szexnél ugyebár sokszor szoktak, stb... szerintem inkább mondd el neki, cikibb, ha úgy derül ki, hogy nem te szólsz.
2017. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp mondd el! A sajat erdekedben mondom. Mashogy viszonyulna az egyuttletetekhez a parod. Biztos vagyok benne, hogy jobban odafigyelne es torodne veled.
2017. szept. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de 30 évesen túl kéne már lépni ezen a ciki-nem ciki dolgon!

Ha ő 40 évesen cikinek találja, akkor éretlen, és nem érdemes foglalkozni vele! Ha ezért kidob, azt csak őt minősíti!

Nyilván nem azt mondom, hogy tapsoljon örömében, de a megértő hozzáállás abszolút elvárható egy ilyen korú férfi esetében is!

És igen el kell mondanod, mert rá fog jönni! Mit gondolsz, ha az előző kapcsolatodban az ujjazás fájt, az eltelt évek alatt változott valami!? Nem! Ugyanúgy fájni fog, ha nem jobban, ha nem is szólsz neki, és úgy áll esetleg hozzád mint egy tapasztalt nőhöz!

Ha meg normálisabb fazont fogsz ki, akkor megbántva érezheti magát (jogosan), mikor kiderül menet közben, hogy szűz vagy, mivel még annyira sem bíztál meg benne, hogy ezt a lényeges információt közöld!

Szóval igenis mondd el neki! :)


Ui: A nőgyógyásztól nem kell tartanod, sok mindent láttak ők már! Nem azon fognak csámcsogni, hogy szűz vagy még! Az az igazi gáz, ha össze-vissza szexelsz mindenféle jött-menttel védekezés nélkül, és havonta kell nem kívánt terhesség vagy különböző nemi betegségek betegség miatt felkeresned. Na az tényleg gáz!

2017. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
ne tudd, mennyien vágynk szűz nőre
2017. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem tetszeni fog neki nagyon.

Nem egy szétb...ott r..bancot kap, hanem egy normális még érintetlen nőt.

2017. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is mondd el neki, nem lesz semmi gond. Magamból kiindulva én örülnék egy szűz lánynak.
2017. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!