Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szakitas utan hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakitas utan hogyan felejtettetek el a parotok?

Figyelt kérdés
Rn nem tudok mit csinalni egesz nap ra gondolok es rajtam van a siras mit tegyek? :(
2017. aug. 30. 23:56
1 2
 1/12 Ramone ***** válasza:
Nem gondoltam rá és elfoglaltam magam mással
2017. aug. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
tali?
2017. aug. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Olyan szinten berúgtam, hogy másnap csak arra tudtam koncentrálni, hogy életben maradjak. :D
2017. aug. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Összejártam szexelni egy másik csávóval, aki belém szeretett, megpróbáltunk járni, de mikor mondtam neki, hogy én rá sajnos csak úgy tudok tekinteni, mint "felejtő", elváltak útjaink. Utána hónapokig zokogtam, de jót tett, mert végre bele tudtam kezdeni egy új egészséges párkapcsolatba.

Ne fogd vissza a sírást. Tapasztalatból mondom. Én tényleg rengeteget bőgtem, amúgy is érzékeny típus vagyok, de brutális mennyiséget facsartam ki magamból. Ha nem tettem volna, még mindig ugyanott tartanék, mint ahol két éve.

2017. aug. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Véglegesen? A következő csajjal.
2017. aug. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Millio hobbymnak es a sexnek elek :)
2017. aug. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ami után dobott a párom és romon voltam lelkileg elkezdtem pasizni szexelni és az segített a felejtésbe
2017. aug. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#4-es: Az hol volt egészséges párkapcsolat? Ezt te sem gondolhatod komolyan.
2017. aug. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hozzám egy hétig nem lehetett szólni, annyira dühkirohanásaim voltak, meg akartam halni, minden este álomba sírtam magam, aztán jött egy férfi, aki felkeltette az érdeklődésemet, és vele foglalkoztam. Nyilván nem egyből minden, arra nem lettem volna képes, de szép lassan megismertük egymást, stb... Az exemet meg elfelejtettem.
2017. aug. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8-as válaszolónak: értelmezd a szöveget. Nem a régire értettem. Ott van, hogy új párkapcsolatom van, és az pedig teljesen egészséges. :)
2017. aug. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!