Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha tényleg szereted a párod,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tényleg szereted a párod, akkor vársz rá, nem?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok és még szűz. Csak sajnos nagyon prűd. 1 honapja van egy barátom, akinek mar hozzatartozik a szex meg a velejaroi egy kapcsolathoz. És most nagyon úgy tűnik, hogy az elejen beígért "oh 1 evet is varok en" lecsokkent 1 honapra es most mar nyomja az orrom ala a szexszel kapcsolatos celzasokat es most ugy erzem h mivel en nem vagyok erre kepes es o meg nem ert meg (3 napja errol beszeltunk) szakitas lesz a vege.

De ha valoban szerrt mint ahogy azt allitja akkor nem azt kene mondania h megvarja amig beerik nalam a dolog? Nem ertem....



2017. aug. 13. 23:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
24%
Mindenkinek vannak igényei. Amit te csinálsz az már túlzás. Hagyd a fenébe szegény srácot jobbat érdemel nálad.
2017. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
amiről szó van az az időpocsékolás..ne húzzátok egymás idejét, jobb külön ha nincs konszenzus
2017. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

Inkább a lány érdemelne jobbat a srácnál. Nem túlzás, amit csinál, inkább a fiú becstelen. Ha az elején azt mondja, egy évet is vár, miért gondolja meg magát? Ha legalább tudná, mit akar.


Teljesen jól látod, kérdező. Tartsd magad ahhoz, amit gondolsz, ezután is! Biztos találsz majd jobbat!

2017. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
59%
Szép dolog a szerelem, de vannak ösztönök, amelyeket nem könnyű elnyomni. Ha nagyon prűd vagy, keress egy hasonló beállítottságú férfit.
2017. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
54%
Hogyha egy évre tűzted ki a határidőt,akkor szerintem engedjétek el egymást, te még nem vagy erre kész, neki viszont már igénye lenne. Ha őneki nehezére esik - érthető módon - várni akár 2 vagy 3 hónapot is, akkor az nehéz és kész; szerintem engedjétek el egymást. Ha ő nagyon noszogat, te meg még nagyon tiltakozol, mert nem érzed késznek magad rá, amit esetleg ő már el is vár tőled, szerintem akkor hagyjátok egymást; most egyelőre nem egyeznek az igényeitek, baromi nehéz lehet ezt talán kivárni annak, aki már benne volt a dologban, bár én nem tudom.
2017. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
*Ha egy évig előreláthatólag úgy tűnik, hogy neked mindvégig túl korai
2017. aug. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

nem egymást keresitek, mert a srác nem türelmes, te meg még nem vágysz erre


én voltam türelmes eléggé mellé is fogtam, mondjuk nem ezzel volt a gond, elég önző volt ilyen téren a lány, mert ő elvárt dolgokat, de cserébe nem adott semmit

a saját példámból tudom, hogy a megfelelő testi-lelki partnert kell megtalálni akinek hasonló vágyai vannak

és ha valaki várni akar, akkor ne siettesse a másik, szóval ez nálatok elég nagy gond, jobb ha véget vetsz ennek, mert egyikőtöknek sem jó!

2017. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Ramone ***** válasza:
50%

Abban igazuk van a fentebb szóloknak hogy ha ő beigèrte az egy évet akkor ne szegje szavát mert áll a cerka...

Viszont abban is igazuk van hogy ha te 18 évesen elhatározod hogy egy évig nincs szex akkor ott nálad is gond lehet.. a szexualitás egy olyan játék amit felnőttek játszhatnának csak elvileg... Te papíron felnőtt vagy viszont a hozzáállásod eléggé visszamaradott

Tényleg nem vagytok jó pár jobb lenne elengedni a másikat hogy ne raboljátok egymás idejét

2017. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
De ez az 1 honap amit egyutt toltottunk volt eletem legtartalmasabb 1 honapja. Es mar kezdtem azt erezni h en leszek az aki mondja majd h ne varjuk meg az 1 evet mert szerettem annyira. Addig o nem hozta fel csak naaagyon ritkan. Csak most valamiert ez a honapfordulo feporgette nala a dolgokat...
2017. aug. 13. 23:46
 10/28 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem hogy mi a baj azzal, ha egy lánynak/nőnek vannak elvei? Ha úgy érzi, hogy nem áll rá készen, akkor nem áll rá készen. Ez nem attól függ, hogy hány éves vagy.

Szerintem jól gondolkodik a kérdező, nekem is hasonlóak az elveim, 18 éves koromig nem fogok szexelni az biztos. Onnantól meg majd meglátjuk.


Ha a pasi nem képes várni, szerintem jobb lenne mindkettőtöknek, ha elbúcsúznátok. Ha a kapcsolat elején tisztáztad a szándékaidat, és fűt fát beígért neked, akkor tartsa is be a szavát! Különben tényleg nem érdemel meg téged, keress jobbat magadnak! Ha ennyire kanos, akkor kerssen egy prostit vagy oldja meg magának.

2017. aug. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!