Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha tényleg szereted a párod,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tényleg szereted a párod, akkor vársz rá, nem?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok és még szűz. Csak sajnos nagyon prűd. 1 honapja van egy barátom, akinek mar hozzatartozik a szex meg a velejaroi egy kapcsolathoz. És most nagyon úgy tűnik, hogy az elejen beígért "oh 1 evet is varok en" lecsokkent 1 honapra es most mar nyomja az orrom ala a szexszel kapcsolatos celzasokat es most ugy erzem h mivel en nem vagyok erre kepes es o meg nem ert meg (3 napja errol beszeltunk) szakitas lesz a vege.

De ha valoban szerrt mint ahogy azt allitja akkor nem azt kene mondania h megvarja amig beerik nalam a dolog? Nem ertem....



2017. aug. 13. 23:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
50%
Petting se volt még? S konszenzusként se lehetne?
2017. aug. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
11%
Én úgy izgatnálak a helyében, hogy magad dobnád le a bugyidat. :)
2017. aug. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, nincs semmi baj az elveiddel, erről nem tehetsz, van aki ilyen, más meg amolyan beállítottságú. Ha valóban szeretsz valakit, akkor tényleg lehet várni. Ott vannak az érzelmek, a szex nélküli mély összebújások, hosszú csók, simogatás, stb. elhiheti mindenki, hogy ezek a dolgok is rendelkeznek akkora töltettel, hogy kitolja a szexet egy 2. helyre a listán. Ezt férfiként mondom. Akiben meg nincsenek ilyen erős érzelmek, annak persze hogy a szex lesz az, amit jó lenne minél előbb letudni, mert a többit már unja. És nőként valóban egy jó teszt is lehet arra a pasinál, hogy komolyan szeret-e. Az tény, hogy a szex is velejárója egy boldog kapcsolatnak, és elengedhetetlen, de hát nem az volt a feltétel, hogy soha nem fogtok szexelni, csak kicsit többet várjatok vele. Ha meg valóban szeret téged, és tudja, hogy több éven keresztül együtt lenne veled határozottan, akkor a szex időpontja nem lenne kérdés. Aki meg azt mondja erre, hogy az a pasi jobbat érdemel nálad, az úgy ahogy van nagy hülyeség. Egyszerűen csak nem illetek össze ezek szerint, de ettől még egy nő nem lesz rossz, de a pasit sem lehet hibáztatni, egyszerűen nem biztos hogy egymásnak vagytok teremtve.
2017. aug. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Hát ez elég bizarr.

Öcsém 7 hónapig bírta egy ilyen lánnyal,és akkor sem akart lefeküdni vele,akkor hagyta ott.


A húgom meg közös albérletbe szeretett volna menni a barátjával,akinek van egy fiú lakótársa,aki a házasságig akar várni a szexszel,és a húgom szeretett volna betársulni az albérletbe,de még lánnyal együtt sem akar lakni ez a fiú...

2017. aug. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, pont a két végletet testesítitek meg, a csávó szíve szerint már az első naptól fogva szexelt volna, te meg ki akarnád tolni a dolgot egy évvel későbbre. Egyiket sem mondanám ideálisnak, de nyilván eltérő az emberek véleménye ebben a témában (is). Azért 4-5 hónapot szerintem nyugodtan várhatna bármelyik pasi anélkül, hogy szóba hozná a témát.

Ha emiatt akar szakítani, ne sajnáld, találsz jobbat. Fontosabb az ő kielégülésénél az, hogy te készen állj.

2017. aug. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
egy ev valoban sok, egy honap meg nagyon keves, tehat ahogy elottem irtak, szerintem is valahol a ketto kozott lenne idealis.. de amugy ha erolteti a szexet, akkor akarmennyire cuki, meg figyelmes, meg ugy tunik, hogy szeret, csak meg akar dugni. mert ez az egy honap, amit kepes volt rad varni, nagyjabol semmi... attol, hogy 18 vagy, nem torvenyszeru, hogy mar szexelni akarsz, es jol is teszed, ha nem dobod oda magad elso szora, mert ovatosnak kell lenni. konnyen fakepnel hagyhatnak az ilyen turelmetlen fiucskak... amugy javasoltak fentebb a pettinget, nem tudom, volt-e mar, de az tenyleg egy jo kompromisszumos megoldas lehet (ha nem erolteti kozben, hogy menjetek meg tovabb.)
2017. aug. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Beszéljétek át..mindkettőtöknek jó megoldást kell találni. Megértelek téged is,( az egy évet nem), de a párodat is ( bár megígérte). Egyezzetek meg új időpontban: mondjuk holnap? Na ez csak vicc, de amúgy tényleg.
2017. aug. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Van egy lány ismerősöm , ő 18 a barátja 21, mind a kettő szűz. Már együtt vannak 2 ève , ès mèg nem volt szex. A lány esküvőig akár várni, ès a fiú pedig vár rá mert szereti . Azt a pár hónapot nehogy már ne lehessen kivárni ! Ezek szerint nem vagytok egymásnak teremtve, mert aki hozzád való az vár amennyit kell !
2017. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat!

Petting se volt meg mert az nekem egy szinten van a szexszel. Sot talan meg rosszabb helyen is all...

2017. aug. 14. 10:01
 20/28 anonim ***** válasza:
68%
az rosszabb helyen all, hogy kiverd neki? lehet, hogy tenyleg van valami kis gond ott bent... ezt nem rosszbol mondom, de ert valami trauma korabban, vagy miert gondolod igy? szuloi nyomas esetleg, vagy hasonlo, hogy erzed? azert 18 evesen mar nem szoktak undorodni a lanyok attol, hogy megfogjak a baratjuk farkat, akit raadasul elvileg szeretnek is...
2017. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!