Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha tényleg szereted a párod,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tényleg szereted a párod, akkor vársz rá, nem?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok és még szűz. Csak sajnos nagyon prűd. 1 honapja van egy barátom, akinek mar hozzatartozik a szex meg a velejaroi egy kapcsolathoz. És most nagyon úgy tűnik, hogy az elejen beígért "oh 1 evet is varok en" lecsokkent 1 honapra es most mar nyomja az orrom ala a szexszel kapcsolatos celzasokat es most ugy erzem h mivel en nem vagyok erre kepes es o meg nem ert meg (3 napja errol beszeltunk) szakitas lesz a vege.

De ha valoban szerrt mint ahogy azt allitja akkor nem azt kene mondania h megvarja amig beerik nalam a dolog? Nem ertem....



2017. aug. 13. 23:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Borzasztóan gyerek vagy még kérdező. Nem való neked még semmilyen párkapcsolat.
2017. aug. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Ja,és az esküvő min változtat?

Ugye tudod,hogy az esküvő után is szoktak szexelni,nem csak a nászéjszakán meg gyereknemzés céljából..

2017. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

3 opciót tartok lehetségesnek a kérdezőre nézve:

1. ahogy mondtátok, éretlen hozzá

2. aszexuális

3. leszbikus

Nyilván egyik esetben sem lenne bölcs döntés, ha beadná a derekát a pasijának.

Btw, szerintem természetes, hogy egy szűz lány számára (még ha teljesen egészséges is a szexualitása) a szopás ijesztőbbnek hat, mint maga az aktus. Sokan vannak így vele eleinte, sőt valaki egész életében, nincs ezzel különösebb probléma, csak megfelelő partner kell.

2017. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
23# nem is szopasra gondoltam, de a kezimunka egy jo megoldas lehet. en azt korabban csinaltam, mint a sima szexet, es szerintem ez a termeszetes..a no altalaban elobb ismerkedik egy penisszel, mielott magaba engedi. igy szoktatja magat a gondolathoz, es talan ha sikerelmenye lesz, mert elelvez a baratja, hamarabb jon meg a kedve maskepp is oromet okozni neki, felbatorodik. :)
2017. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ha nem lennél szűz, azért más lenne a helyzet, azt mondom, ha nem vár, akkor nem szeret.
2017. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Tudod, ha a petting rosszabb helyen van: akkor itt nem lesz előrelépés.

A petting a szeretkezés előszobája. Ha nem kívánsz belépni, nem is lesz semmi gyönyörben részed.

S a barátodnak - mint látjuk - mások az igényei. Ha te neked valóban nincsenek szexuális vágyaid, - vagy ha vannak is, de nem felé irányulnak - akkor jobb, ha nem tartjátok fel egymást, mert így úgy sincs közös jövőtök.


UI.: Én két hónapot vártam az első barátnőmre. Hogy ezt hogy bírtam ki? Úgy, hogy pettingeltünk már korábban.

(Igazából már első randin ledumáltam a melltartóját :P).

2017. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
azért első randin ledumálni a melltartót enyhén szólva korai, de azért nah... van igazság abban, amit a 26os ír.
2017. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
26%

Én biztos, hogy nem várnék! Max 2hét de az nagyon max!

Minek húzod szegény srác idejét? A párkspcsolathoz igenis hozzátartozik a szex, akár tetszik neked , akár nem :)

Keress inkàbb vagy szűz vagy nagyon türelmes pasit, akinek nem fontos annyira a szex.

Egyébként itt nem a szeret/nem szeret kérdésről van szó, hanem arról, hogy nem tudod elfogadni, h párkapcsolatban vagy, azaz a párodnak vannak "szükségletei", ami neked is lenne ha nem lennél ennyire prűd.

Tudtad gondolom már az elején, h ő nem szűz és vannak/lesznek elvárásai, ami tök jogos...akkor minek kezdtél vele kapcsolatba? Nem értem :D

20/L

2017. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!